Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Panie Mateuszu, zgodnie z przepisami prawa długi nie podlegają podziałowi po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej. Rozwód więc nie powoduje, że długi dzielą się na małżonków po równo czy też w innym ułamku. Jeśli spłaci Pan wspólne zadłużenie po ustaniu wspólności to będzie Pan mógł domagać się od byłej żony zwrotu 1/2 tego co Pan zapłacił. Spłaci Pan bowiem dług, za który był Pan odpowiedzialny osobiście, ale była żona wzbogaci się Pana kosztem i dzięki temu powstanie po Pana stronie roszczenie o zwrot.
 3. Pani Agato, jeśli twierdzi Pani, że sprawa jest zamknięta należy napisać pismo do firmy windykacyjnej z informacją, że nie jest Pani ich dłużnikiem. Jeśli to nie poskutkuje, to może Pani złożyć zawiadomienie o usiłowaniu popełnienia przestępstwa oszustwa przez firmę windykacyjną, skoro według Pani długu nie ma, a ktoś żąda od Pani zapłaty.
 4. Pani Sabino, nawet jeżeli ma Pani długi to firma windykacyjna nie może Pani straszyć. Nie może wymuszać na Pani zachowań groźbami. Takie coś jest karalne - kara pozbawienia wolności do 5 lat. Dodatkowo firma windykacyjna nie może Pani nękać ciągłymi telefonami czy pismami. To jest przestępstwo uporczywego nękania. A już nie można w żadnym wypadku uznać za zgodne z prawem działania, które powodowałyby, że osoby trzecie (np. sąsiedzi czy pracodawca) dowiedzieliby się o Pani długach. Są to działania niezgodne z prawem. Więcej na temat uporczywego nękania z windykacji oraz tego co może windykator, a czego nie i jak sobie z tym radzić znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/
 5. W tej sprawie należy przede wszystkim przyjrzeć się kwestii prawidłowości działań jeszcze na etapie sądowym. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele spraw starszych obarczona jest wadliwością formalną i można je wzruszyć. A to powoduje, że można umorzyć trwająca egzekucję komorniczą i nawet odzyskać zabrane w jej toku środki. Trzeba jednak działać szybko, aby nie narażać się na wykonanie tytułu w całości. Więcej znajdzie Pan tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/jak-wstrzymac-komornika/ Zapraszamy do kontaktu. Nasi prawnicy już od wielu lat zajmują się pomocą osobom w takich sytuacjach. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 6. Panie Jarku, od ostatniej nowelizacji kodeksu postępowania cywilnego z listopada 2019 roku komornicy mogą doręczać nakazy zapłaty jeśli wcześniej poczta nie mogła tego zrobić. Chodzi o sytuację, w której przesyłka wraca do sądu po podwójnej awizacji. Obecnie - za wyjątkiem sprawy w EPU - istnieje konieczność doręczenia takiego nakazu zapłaty przez komornika. A ten robi to na wniosek strony powodowej. Prosimy pamiętać, że na złożenie sprzeciwu albo zarzutów od doręczonego przez komornika nakazu zapłaty ma Pan tradycyjnie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia otrzymania przesyłki sądowej. Fakt, że przesyłkę doręczył komornik nie powoduje, że odwołanie składa się do komornika. Sprzeciw albo zarzuty od nakazu zapłaty zawsze składa się do sądu, który wydał ten nakaz zapłaty. To bardzo ważne, aby nie popełnić błędu, który może być niezwykle dotkliwy w skutkach. Chętnie Panu pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 7. Oczywiście, chętnie Pani pomożemy w sprawie sądowej z Providentem. Zapraszamy do kontaktu. Prosimy jedynie pamiętać, że na skuteczne złożenie odwołania w sprawie ma Pani 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia otrzymania przesyłki sądowej. Spóźnienie się chociaż o 1 dzień skutkować będzie uprawomocnieniem się nakazu zapłaty i koniecznością życia z komornikiem. Wtedy trzeba liczyć się m.in. z zajęciem konta w banku czy wynagrodzenia za pracę. Więcej na temat Provident znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/chwilowka-w-provident-nakaz-zaplaty-oraz-windykacja-terenowa-z-provident/ Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 8. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 9. Pani Natalio, jeśli została Pani pozwaną do sądu przez firmę SKYLINE ASSOCIATES INC. z siedzibą w Mission Viejo w USA to chętnie Pani pomożemy. Prosimy pamiętać, że na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty ma Pani zaledwie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia, w którym otrzymała Pani przesyłkę z sądu. Jeśli nie złoży Pani odwołania w terminie to już polski komornik na zlecenie amerykańskiej firmy windykacyjnej rozpocznie egzekucję z Pani majątku, np. zajmie konto bankowe czy wynagrodzenie za pracę. Dlatego lepiej jest zaczać działać jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 10. Chętnie Panu pomożemy w procesie sądowym z mBankiem. Mamy bardzo duże doświadczenie - już kilkuletnie - w sporach sądowych z bankami, firmami pożyczkowymi oraz windykacyjnymi. Z mBankiem procesowaliśmy się już nie raz i to z dobrymi wynikami. Więcej na temat procesu z mBank znajdzie Pan tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/mbank-wezwanie-i-pozew-z-sadu-jak-sie-bronic/ Zachęcamy do kontaktu. Z bankiem w sądzie można wygrać 🙂 Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 11. Szanowny Panie, nasza Kancelaria EUROLEGE zajmuje się również sprawami dotyczącymi sporów sądowych z bankami na płaszczyźnie kredytów frankowych. Chętnie Panu pomożemy w tej sprawie. U nas wynagrodzenie za prowadzoną sprawę wynosi 1% wartości kredytu, ale nie mniej niż 2.500 zł. Ceny są bardzo konkurencyjne. Wychodzimy z założenia, że kwota jaką płaci klient jest adekwatna do nakładu pracy jaki trzeba ponieść w poprowadzeniu sprawy frankowej. Zapraszamy do kontaktu. Wówczas będziemy mogli udzielić Panu więcej informacji. Chętnie przeanalizujemy dokumentację w sprawie. Zachęcamy również do zapoznania się z ciekawym artykułem dostępnym tutaj: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10338053/frankowiczu-nie-przeplacaj-pozew-frankowy-nie-tak-skomplikowany-i-drogi-jak-sie-wydaje.html Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 12. Dzien dobry. Rozwiodlem sie z żoną kilka miesięcy temu. Mamy 2 wspólne kredyty, które niestety płacę tylko ja.chcialbym to jakoś uregulować i założyć sprawę o podział majątku. Prawnik w mojej miejscowości powiedział, że długami nie będziemy się dzielili. No ale jak to możliwe? Przecież jak ja zapłacę wszystko a ona nic i nie jesteśmy już małżeństwem to jak to będzie? Jest na to jakaś rada? Jakieś wyjście? Proszę o poradę.
 13. Gość

  Libertus windykacja

  Nęka mnie firma Libertus. Dzwonią do mnie prawie codziennie. Miałam też wizytę windykatora terenowego, który straszył mnie sądem i komornikiem. Żyję w ciągłym strachu. Pani przez telefon powiedziała, że jeśli w ciągu tygodnia nie zapłacę o wszystkim dowie się mój pracodawca i sąsiedzi. Czy to wszystko legalne? Wiem, że mam długi. Chciałabym wyjść na prostą, ale teraz nie mam jak zapłacić wszystkiego. A z nimi nie ma żadnej uczciwej rozmowy. Jest tylko płać i płacz. Mogę od was uzyskać jakaś radę jak z nimi postępować?
 14. Wczoraj
 15. Gość

  Windykacja Taxat

  Czy mógłby mi ktoś poradzić co zrobić jak pisze o dziwni do mnie windykacja z TAXAT? mam już tego dosyć. Mówiłam im, że sprawy z Avon już zakonczylam i wszystko zamknięte na 0 a ci k jakieś 650 zł ciągle się ubiegają. Potrafią dzwonić nawet kilka razy w tygodniu.
 16. Ostatni tydzień
 17. Postanowiłem zapytać się jeszcze tutaj na forum. Mam kredyt we franku szwajcarskim w Banku Millenium. Byłem już u wielu kancelarii frankowych i słyszę tylko, że 10 tysięcy na początek. A potem to się zobaczy. Chore ceny więc dalej szukam pomocy. Wiem generalnie, że u mnie można załatwić temat, ale technicznie nie potrafię napisać pozwu. Macie jakieś sprawdzone i niedrogie kancelarie od franków?
 18. Odbierał ktoś już sądowy nakaz zaplaty od komornika? Ja w czwartek odebrałem. Zdziwiłem się, że nie listonosz tylko właśnie komornik przekazał mi list z sądu. Mówił, że teraz zmieniły się przepisy i jak np zmieniłem adres to teraz komornik doręcza. Jak się teraz od tego odwołać? Jakaś skarga? Chciałbym się odwołać, ale kompletnie nie mam pojęcia jak... Proszę Was o pomoc.
 19. Otrzymałem w piątek nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym w elektronicznym postępowaniu upominawczym z sądu rejonowego Lublin - Zachód w Lublinie. Nakaz zapłaty na 36.086,32 zł z odsetkami i dodatkowo wysokimi kosztami procesu. Mogę liczyć na pomoc w sprawie? Pozew od mBanku.
 20. Witam wszystkich na forum. Mam egzekucję prowadzoną przez Komornika Macieja Skowronskiego. Egzekucja na wniosek BEST. Nie idzie się dogadać. Nie mam pojęcia skąd ten dług i nikt nie chce ze mną rozmawiać. Żadnej sprawy sądowej i odrazu komornik. Jesteście w stanie coś poradzić? Gdzie pisać? Gdzie iść po pomoc?
 21. Ja też mam z nimi problem sądowy. Co to w ogóle jest, że jakieś firmy amerykańskie mogą sobie ot tak pozwać polaka w Polsce i dostać nakaz zaplaty? Dlaczego nikt się jeszcze za to nie zabrał?
 22. Również miałem z nimi problem. Kazałem im iść do sądu i zobaczymy czy są tacy mocni jak przez telefon. Jak dostanę nakaz z sądu to wtedy walę do was EUROLEGE. Liczę, że pogonimy ich i jeszcze na tym zarobicie 😁
 23. Potrzebuję szybkiej porady w sprawie Providenta. Wypowiedzieli mi umowę pozyczki, która splacalam z małymi opóźnienieniami. Jak mam się z wami skontaktować żeby to przeanalizować?
 24. Też mama sprawę w esadzie z Providentem. Pomożecie?
 25. Musi Pan w takiej sytuacji zawiadomić o zaistniałej sytuacji prezesa sądu rejonowego, przy którym działa komornik. Musi Pan wskazać, że kwota egzekucji jest zawyżona, bowiem wierzyciel wskazał nieprawidłowy zakres czasowy. Sprawa powinna być załatwiona bo Pańskiej myśli.
 26. Ja mam bajkę, od dłuższego czasu mam komornika, zabierał mi wszystkie zlecenia, umowę o pracę nie dotykał bo jest w wysokości najniższej krajowej. Ale niestety ruina finansowa spowodowała też zadłużenie alimentacyjne -i tutaj zaczyna się historia, otóż wierzycielka poszła do komornika i go skłamała, że alimenty są nie płacone przez półtora roku, chwyciłem wpłaty i się okazało, że nie 18 miesięcy a zalegam tylko 8 miesięcy. Komornik nie sprostował tematu w zakładzie pracy, zakład wysyła pieniądze na wszystkie zadłużenia a komornik też sobie je tak dzieli -skargi giną. Komornik pobiera z najniższej krajowej na inne zadłużenia które nie są zadłużeniami alimentacyjnymi. Od paru miesięcy z tym walczę, ale niestety nic z tego.
 27. Napisalam do nich. Jutro zadzwonie jeszcze do epu
 28. Już za późno. Od 23 czerwca miałaś 2 tygodnie na zaskarżenie nakazu. Teraz już jest za późno. Jest po terminie i nakaz jest już prawomocny. Jedyny ratunek to taki, że nie mieszkałas pod tym adresem. Może wtedy coś się da zrobić. Pisz do Eurolege może jakoś będą w stanie Ci pomóc.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...