Skocz do zawartości

EUROLEGE Kancelaria

Administrators
 • Ilość treści

  600
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez EUROLEGE Kancelaria

 1. Oczywiście, że może Pan wysłać dokumenty. Jak tylko je dostaniemy otrzyma Pan pomoc. Mamy duże doświadczenie w sprawach przeciwko windykatorom, w tym przeciwko Funduszowi Eques Creditum. Komornika na tym etapie nie musi się Pan obawiać. Złożenie sprzeciwu spowoduje uchylenie nakazu zapłaty i umożliwi normalny proces sądowy. Ważne jest tylko, aby nie spóźnić się ze złożeniem sprzeciwu. Na to pozwany ma zaledwie 2 tygodnie od dnia otrzymania nakazu zapłaty wraz z pozwem. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 2. Pani Basiu, zapraszamy do kontaktu. U nas analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna, a koszt wynagrodzenia za prowadzenie sprawy na wszystkich jej etapach jest relatywnie bardzo niski. Tutaj znajdzie Pani cennik: https://www.darmowyprawnik.eu/regulamin/ Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 3. Poczekajmy na wynika, ale jak zawsze dołożymy starań, aby sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. I oczywiście zapraszamy do naszego biura. Każdy klient jest u nas mile widziany. Pozdrawiamy! 🙂
 4. Jak tylko otrzymamy zgłoszenie z dokumentami natychmiast przystępujemy do działania 🙂
 5. Zalecamy w takiej sprawie złożenie skarg w trybie nadzoru do prezesów sądów, przy których działają komornicy. Z pewnością doszło do pomyłki lub innego niedopatrzenia ze strony któregoś z komorników. Winy pracodawcy byśmy się tutaj nie doszukiwali, bowiem jeśli komornik prowadzący egzekucję niealimentacyjną wiedział o tym, że inny komornik z tego samego źródła prowadzi egzekucję alimentów to powinien te środki mu przekazywać albo przynajmniej blokować do czasu wyjaśnienia całej sprawy.
 6. Panie Sebastianie, bardzo dobrze, że już teraz zaczyna Pan szukać pomocy. Na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty ma Pan jako osoba pozwana 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia, w którym odebrał Pan nakaz zapłaty adresowany do Pana z e-sądu. Oczywiście nasi prawnicy chętnie Panu pomogą w napisaniu oraz złożeniu sprzeciwu. Pomogą również w dalszym toku sprawy. Ważne jest, aby zmieścić się w tym 2 tygodniowym terminie. Mamy bardzo bogate doświadczenie w sporach z bankami. Wygrywaliśmy z takimi bankami jak np.: Alior Bank, PKO BP czy Getin Noble Bank. Więcej na temat naszych sukcesów znajdzie Pan w galerii, w której zamieściliśmy zaledwie niewielką część naszych sukcesów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/ Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 7. Na tym etapie postępowania Bank Pocztowy nie może wykonywać żadnych ruchów pod przymusem. Wypowiedzenie umowy kredytu jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem, ale nawet jeśli takie pismo do Pani trafi to wcale nie oznacza, że wypowiedzenie będzie dokonane skutecznie. W zakresie wypowiedzeń umów kredytu zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym blogu: https://www.darmowyprawnik.eu/wypowiedzenie-umowy-pozyczki-kredytu-chwilowka-bank-co-robic/ Najpewniej w najbliższym czasie Bank Pocztowy skieruje sprawę do sądu. To jednak nie oznacza, że nie będzie miała Pani prawa do obrony. Przeciwnie, po otrzymaniu przesyłki sądowej - najpewniej z nakazem zapłaty i pozwem - trzeba podjąć skuteczną linię obrony procesowej. Trzeba na pewno zmusić bank do tego, aby wskazał konkretnie z czego wynika kwota zadłużenia wskazana w pozwie. Gdyby takie pismo Pani otrzymała to należy działać w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie. Tyle zazwyczaj wynosi termin na skuteczne działanie. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 8. Komornik uprawniony jest do stosowania różnych prób egzekucji zadłużenia. Dopóki nie zwalczy Pani tytułu wykonawczego na podstawie którego prowadzona jest egzekucja to może dochodzić też do takich sytuacji jak Pani opisała. Komornik może chcieć wykonać protokół ze stanu Pani majątku, np. sprzętów jakie ma Pani w domu. Może wówczas zająć je i przeprowadzić egzekucję z ruchomości.
 9. Zgodnie z tym co Pani napisała, to w umie zawartej z firmą Profi Credit musza znajdować się klauzule niedozwolone, skoro pożyczając 10 tysięcy złotych ma Pani do oddania 35 tysięcy. Nie jest to na pewno zgodne z przepisami ustawy o kredycie konsumenckim i godzi w zasady ochrony konsumenta jako słabszej strony umowy. Zacznijmy od tego, że Pani nie ma obowiązku rozmawiać z przedstawicielami firmy windykacyjnej. Nie musi ich Pani również wpuszczać do mieszkania, domu czy na posesję. A jeśli wejdą bez Pani wyraźnej woli i wiedzy to wówczas popełniają przestępstwo. Pracownik firmy pożyczkowej czy windykacyjnej nie ma żadnych władczych uprawnień. Może wyłącznie Panią prosić o zapłatę i to grzecznie. Nic więcej. Każde inne formy wywierania presji mogą być traktowane jako uporczywe nękanie. Zachęcamy Pani do poszerzenia wiedzy w zakresie możliwości działań przeciwko uporczywym windykatorom. Więcej znajdzie Pani na naszym blogu, w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/
 10. Komornik Sądowy ma prawo wejść do domu osoby zadłużonej, wobec której prowadzi egzekucję. Może tego dokonać w przypadku oporu osoby zadłużonej w asyście policji. Co może komornik znajdzie Pani w naszym artykule tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/kim-jest-i-co-moze-komornik-sadowy-poradnik-osoby-zadluzonej/ Należy jednak w tym miejscu sprawdzić czy komornik dokonując egzekucji może to robić. Tzn. czy jeszcze na etapie postępowania sądowego nie doszło do uchybień proceduralnych przy wydawaniu tytułu egzekucyjnego, np. nakazu zapłaty czy wyroku zaocznego. Jesteśmy w stanie Pani pomóc to sprawdzić oraz udzielić dalszej pomocy w sprawie. Jeśli ustalimy, że w sprawie doszło do uchybień proceduralnych to będziemy wówczas w stanie uchylić tytuł wykonawczy, umorzyć egzekucję i nawet odzyskać wszystkie zabrane pieniądze. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 11. Panie Piotrze, w najbliższych dniach trafi do Pana list z e-sądu, w którym znajdzie Pan nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym oraz pozew. Od tego czasu będzie miał Pan 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU. Oczywiście chętnie Panu pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do kontaktu po otrzymaniu przesyłki sądowej. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 12. Wszystkie kwoty, jakie znajdują się w wyliczeniu komornika. Oczywiście komornik mógł się pomylić, ale skorygowanie pomyłki możliwe jest jedynie poprzez złożenie skargi na czynności komornika w terminie 7 dni.
 13. SKYLINE ASSOCIATES INC. z siedzibą w Mission Viejo w USA to nowa firma windykacyjna, która od niedawna zaczęła pozywać naszych obywateli przed sądami krajowymi o zapłatę długów. Sprawy kierowane są do sądu elektronicznego (e-sądu) i rozpatrywane są w EPU. Naturalnie zachęcamy do składania sprzeciwu od nakazu zapłaty w tej sprawie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że e-sąd wydając nakaz zapłaty nie widział ani samej umowy jaką miała Pani zawierać z LoanMe i umowy cesji wierzytelności między LoanMe a SKYLINE ASSOCIATES INC. z siedzibą w Mission Viejo w USA. Z tego powodu koniecznym jest przeniesienie sprawy na normalny grunt procesu, aby sprawdzić czym dysponuje przeciwnik z odległego nam kraju. Nie można się na pewno poddawać i składać broni. W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat pomagamy osobom pozwanym przed każdym sądem w Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 14. SKOK Stefczyka to przeciwnik bardzo dobrze znany naszym stowarzyszonym adwokatom i radcom prawnym. Jeśli tylko ma Pan jakiekolwiek wątpliwości w samym istnieniu potencjalnego zadłużenia albo co do wysokości dochodzonych przez SKOK Stefczyka kwot to oczywiście trzeba składać sprzeciw od nakazu zapłaty. Dzięki temu uzyska Pan szansę na uczciwą walkę procesową. Co można zyskać? Przede wszystkim całkowite oddłużenie albo jego redukcję. W przypadku ewentualnej przegranej długie wakacje od spłat. Także na pewno warto wejść w proces ze SKOK. Więcej będziemy mogli powiedzieć dopiero po analizie dokumentacji. Zapraszamy do kontaktu 🙂 Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 15. Pani Kasiu, nie mają prawa wchodzić do Pani mieszkania ani na posesję bez Pani wyraźnej wiedzy oraz woli. Jeśli tak zrobią, to wówczas popełniają przestępstwo, w tym przestępstwo uporczywego nękania. Więcej na ten temat znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/
 16. Komornik może zająć kwotę do jakiej uprawnia go tytuł wykonawczy. W przypadku tytułów wykonawczych obejmujących obowiązek zapłaty w skład kwot podlegających ściągnięciu wchodzą kwota należności głównej, odsetki i koszty procesu. Do tego trzeba również doliczyć koszty egzekucji oraz jeśli w sprawie występuje fachowy pełnomocnik również koszty zastępstwa w egzekucji.
 17. Pani Zuzanno, kwota wolna od zajęcia na koncie bankowym to obecnie 1950 zł. Więcej na temat limitów zajęć dowie się Pani z naszego poradnika dostępnego w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/kwota-wolna-od-zajecia-komorniczego-na-rachunku-bankowym-2018-blokada-konta-przez-komornika-jak-sie-bronic-poradnik/
 18. Panie Marku, chętnie Panu pomożemy w napisaniu sprzeciwu i dalszym prowadzeniu sprawy przeciwko firmie AASA Polska S.A. Mamy bardzo bogate doświadczenie w sporach sądowych przeciwko firmom windykacyjnym, bankom oraz firmom pożyczkowym. Zapraszamy do szybkiego kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 19. Możemy Panu oraz Pana mamie pomóc w tej sprawie. Przeciwko PKO BP prowadziliśmy wiele procesów i wiemy, na co stać przeciwnika. Tutaj przeczyta Pan o jednym z nich: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrana-z-bank-pko-bp-zaplate-dlugu-ktorego-nie-bylo/ Nie ma jednak jednego, uniwersalnego wzoru na sprawę z bankiem. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 20. Pani Jagodo, przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy komornik w ogóle może prowadzić egzekucję wobec Pani osoby. Nasi prawnicy chętnie w tym pomogą. Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 21. Panie Piotrze, musielibyśmy spojrzeć w dokumenty, aby powiedzieć coś więcej na temat tej sprawy i ewentualnej współpracy w tym zakresie. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 22. Jeśli współwłaściciel auta nie jest dłużnikiem wymienionym w tytule wykonawczym to komornik może zająć jedynie Pani udział we własności auta. Szansa na to, że udział we własności pojazdu zostanie zbyty w drodze licytacji jest bardzo nikły, bliski 0. Radzimy, aby jeszcze na tym etapie sprawdzić czy w postępowaniu sądowym nie doszło do uchybień natury procesowej. Gdyby tak było, to możemy uchylić nakaz zapłaty, umorzyć egzekucję i nawet odzyskać zabrane środki. Zapraszamy do kontaktu. Nasi prawnicy chętnie wszystko wytłumaczą i pomogą. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 23. Jeśli w sprawie wcześniej nie było żadnych pism z sądu to zapraszamy do kontaktu. Najpewniej będziemy w stanie pomóc w umorzeniu egzekucji o odzyskaniu zabranych środków. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 24. Pani Kasiu, z naszego doświadczenia wynika, że kwoty powyżej pożyczonego kapitału i ewentualnie odsetek mogą być nienależne. Wynika to z faktu stosowania w tego rodzaju umowach pożyczek licznych klauzul niedozwolonych, jak chociażby wysokiej kwoty składki ubezpieczeniowej, która faktycznie jest w przeważającej części ukrytą formą pozaodsetkowych kosztów kredytu konsumenckiego. Sprawa sądowa w takiej sytuacji wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Będzie można przestawić sądowi swoją wizję i pokazać, że zastosowane przepisy w umowie pożyczki naruszają Pani prawa jako konsumenta. Mieliśmy do czynienia w sądzie z firmą Profi Credit wiele razy. Wygrane procesy możemy liczyć w ilościach większych niż 100 🙂 Część wyroków w naszych sprawach znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/ Jeśli sprawa trafi do sądu to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Nasi prawnicy już od wielu lat pomagają osobom pozwanym do sądów przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 25. Czy zanim pojawił się komornik otrzymał Pan nakaz zapłaty, który stanowi podstawę egzekucji? W zakresie nękania przez firmę windykacyjną polecamy artykuł na naszym blogu: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/
×
×
 • Utwórz nowe...