Skocz do zawartości

dłużniczka

Members
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dzwoniłam do banku, współwłaściciel
 2. Jednak współwłaścicielem. 😒 Absurd całej sytuacji polega na tym, że nie wiedziałam o tym koncie. Ja tam ani 1 złotówki nie wpłaciłam.
 3. 1) tak 2) tak Najlepsze jest to, że mama nie pamięta, by robiła pełnomocnictwo do konta (te pełnomocnictwo miało służyć do minimalnych problemów ze spadkiem po śmierci).
 4. Moja mama założyła dawno temu lokatę (jako zabezpieczenie mojej przyszłości), której byłam współwłaścicielem (to było tak dawno temu,że do dnia dzisiejszego nie pamiętałam już o całej sprawie), na która wpłaca pieniądze. Komornik (prawdopodobnie w lutym, bo żadnej informacji zwrotnej nie dostałam) zajął i przelał wierzycielowi 15 000 zł. Wczoraj mama była w banku i tak dowiedziałam się o całej sprawie (i o lokacie, i o działaniach komornika). Gdy zadzwoniłam do komornika (komornik był w terenie) to pracownik kancelarii powiedział, że 1) przecież wysyłali mi o wszystkich kontach
 5. Pierwszy (pierwszy zajął) prowadzi ze wszystkiego (w tym z wynagrodzenia i rachunku bankowego) i on mi widnieje na koncie aktywnym na które wszystko wpływa. Drugi (drugi zajął) nie mogę znaleźć tego listu, ale na pewno z rachunku bankowego. Tego drugiego "nie ma" w blokadach na koncie na które wszystko wpływa. Temu drugiemu napisałam o tym pierwszym komorniku to mi odpisał, że "przekazanie sprawy egzekucyjnej do innego organu egzekucyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, może nastąpić na mocy wniosku wierzyciela lub wystąpienia zbiegu egzekucji, co do zasady podlega to ocenie organu
 6. Co mogę zrobić przy dwóch komornikach (obaj z mojego miasta) i zbiegu egzekucji komorniczej? Poinformowałam tego drugiego, ale oddalił mój wniosek i dalej domaga się ujawnienia majątku. Co mogę zrobić w tej sprawie, co i do kogo mogę jeszcze napisać?
×
×
 • Utwórz nowe...