Skocz do zawartości

Pablo77

Members
 • Ilość treści

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Pablo77's Achievements

0

Reputacja

 1. Witam Mam dług który ściąga komornik ,podpisałem ugodę z wierzycielem o rozłożenie na raty .Wierzyciel wysłał pismo do komornika o zawieszenie egzekucji .Dziś zadzwoniłem do komornika z pytaniem czy dostali pismo z prośbą o zawieszenie ,w kancelarii powiedzieli mi że tak lecz dalej będą potrącać mi część pensji z zakładu pracy oraz dalej będzie blokada na kontach bankowych ponieważ zawieszenie egzekucji nie zwalnia komornika z potrącania wynagrodzenia.o co tu chodzi?ktoś jest w temacie?
 2. nakaz zapłaty wydał e sąd w Lublinie
 3. niestety nie mam konta na e-sądzie i portalu informacyjnym
 4. chyba tak , ja nie zamieszkuje pod adresem pod który przychodziły nakazy zapłaty .bywam tam rzadko , przesyłkę mogłem odebrać ja lub moja rodzina
 5. Witam Moja sprawa wygląda następująco w 2014 roku zaciągnełem kilka kredytów gotówkowych lecz miałem trudności ze spłatami , sprawa trafiła do windykacji i do komornika który 3 sprawy umorzył ponieważ miałem już komornika z innych spraw .w międzyczasie dług kupiła firma Hoist Polska i wysyłała wezwania do zapłaty .Miesiąc temu okazało się że komornik zajoł mi wynagrodzenie i konta bankowe. Pytanko ? czy ta sprawa nie jest przedawniona jak nakaz zapłaty jest z 2016 roku ? co mogę zrobić?
×
×
 • Utwórz nowe...