Skocz do zawartości

kinga

Members
  • Ilość treści

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kinga

  1. Sprawą zajmował się mój adwokat i zrobił wszystko aby wywalczyć jak najlepsze . Listy przychodziły pod adres mieszkania gdzie mieszka moja rodzina od 12 lat. Mówiłam komornikowi że nie mieszkam tam od tyłu lat to odpowiedział że jego to nie zajmie i że na mieszkaniu na pewno jest jakiś telewizor laptop itp. Chore zagrywki ... Pierwsze mówił że raty do 6 miesięcy max a teraz na odwrót.... Nie wiem już co robić...
  2. Dzień dobry. Od 2 miesięcy trwa egzekucja ( konto bankowe ) . Kilka tygodni temu rozmawiałem z komornikiem z którym dogadałem się na raty po 200zł miesięcznie . Wczoraj dzwonił już z dużo gorszym humorem i osądzaniem mnie że nie miałem mu wysłać 200zł tylko że podobno miałem wpłacić mu całość zadłużenia ( nie miało to miejsca . Ustalone były raty iż chce zakończyć postępowanie do 6 miesięcy) Żąda ode mnie spłaty do końca tego miesiąca 1400zł a jeśli nie spłacę będzie chciał przyjechać na mieszkanie w którym nie mieszkam od ponad 12 lat . Tak się zastanawiam czy jest sens pisać wniosek do sądu o rozłożenie na raty ? Czy sprawdzi się tu art. 320 k.p.c ? Przez telefon mówiłem że z powodu pandemii nie zarabiam dużo a muszę opłacić mieszkanie które wynajmuje 1,300zł i dodatkowo utrzymać rodzinę a jestem jedynym żywicielem rodziny . Co mogę tutaj zrobić aby płacić te raty ? Niestety odpada kontakt z wierzycielem ponieważ jest to firma zagraniczna która skupuje długi ( IFA finanse )
  3. Cześć, zobaczyłam na swoim koncie dziś blokadę zajęcia egzekucyjnego. Lecz do mojego konta jest jeszcze upoważniony mój narzeczony który dostaje swoje wynagrodzenie, zasiłki 500+ oraz w najbliższym czasie ma również wpłynąć postojowe. Co mogę zrobić aby komornik nie zabierał wynagrodzenia i przypadkowo zasiłków ? Czy postojowe również zajmuje komornik jeśli jest na współwłaściciela konta ? Pisać jakieś wnioski do komornika ? Ja póki co nie posiadam wpływów na konto .
×
×
  • Utwórz nowe...