Skocz do zawartości

Polecane posty

Bralem pożyczke w Zaplo pl kwota kapitału 7000 zl ale doliczyli sobie "koszty" nie wiadomo za co to drugie tyle. Teraz chcą odemnie 14500 zl do spłaty. Nie ukrywam że nie mam taki pieniędzy i nie mam z czego tego zaplacić. Czy jest możliwośc zeby to jakoś anilować nawet nie wszystko ale żeby zmniejszyc te opłaty i koszty w rozprawach sądowych? Teraz dzwonią do mnie z windykacji i mowią, że sprawa będzie wyslana do sądu i do komornika jak nie zapłacę teraz przynajmniej 3000 zł. Co robić? Lepiej to zapłacić czy czekac na sprawę sadową?

• 9 months later...

Szanowni Państwo, jeśli firma pożyczkowa nie chce iść na rękę to jedyną szansą na oddłużenie albo realne zmniejszenie wysokości zadłużenia jest spór sądowy. Wystarczy poczekać, aż firma pożyczkowa złoży pozew w sądzie. Nie muszą się Państwo obawiać ich działań na etapie przedsądowym,. Niewiele mogą 🙂 Więcej w tym zakresie doczytacie Państwo na naszym blogu. Link do artykułu tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/co-moze-windykator-terenowy/

Prosimy pamiętać, że w przypadku otrzymania pierwszego pisma z sądu w sprawie o zapłatę długu macie Państwo jedynie 2 tygodnie na reakcję. Rzadko kiedy czasu jest więcej. Dlatego kiedy pojawi się cokolwiek z sądu zachęcamy do kontaktu. Swoją sprawę sądową możecie Państwo zgłaszać telefonicznie dzwoniąc pod numer 530 333 130, mailowo pisząc na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych z firmami pożyczkowymi, bankami oraz firmami windykacyjnymi.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...