Skocz do zawartości

ING leasing i brak spłaty

Gość Leasingiobiorca

Polecane posty

Gość Leasingiobiorca

Dziej dobry. Mam auto w leasingu z ING. Niestety dramatycznie spadły mi przychody i muszę się pozbyć leasingu. Nikt jednak nie chce to ode mnie wziąć a już z ING dzwonili i mogę mieć problemy. Czy jak im oddam auto mogę się dogadać że doplace trochę i się ode mnie odczepią? Jak to wygląda że strony prawnej?

Dnia 1.12.2020 o 19:49, Gość Leasingiobiorca napisał:

Dziej dobry. Mam auto w leasingu z ING. Niestety dramatycznie spadły mi przychody i muszę się pozbyć leasingu. Nikt jednak nie chce to ode mnie wziąć a już z ING dzwonili i mogę mieć problemy. Czy jak im oddam auto mogę się dogadać że doplace trochę i się ode mnie odczepią? Jak to wygląda że strony prawnej?

Wszystko zależy od tego, czy po stronie banku ING będą intencje "dogadania się". Od strony prawnej wygląda to tak, że w przypadku wypowiedzenia umowy leasingu przedmiot leasingu - czyli samochód - musi zostać zwrócony. Do tego dojdą obowiązki związane z rozliczeniem leasingu oraz koniecznością zapłaty dodatkowych pieniędzy. Tak jest zazwyczaj.

Musi Pan również pamiętać, że naliczane kwoty mogą być zawyżone albo w ogóle nienależne. Do oceny tego potrzebne jest oko prawnika. Zazwyczaj jednak dopiero na etapie postępowania sądowego możliwe jest zbicie argumentacji banku.

Jeśli potrzebuje Pan pomocy zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...