Skocz do zawartości

Witam dzień dobry


Krzys

Polecane posty

Witam dzień dobry chciał bym się zapytać bo 2 tygodnie temu wpłynęła sprawa za chwilowke do mojego sądu rejonowego wiem bo pisałem donich maila na informacje jaki czas moge czekać na nakaz zapłaty a tak wogule chciałem się zapytać bo jak pisałem o ta moja sprawę to w sądzie pracuje mój znajomy z mojej miejscowości i on mi nata sprawę odpisał i boje się żeby tego nie roztrabil ale mam nadzieję że w sądzie jest takie coś jak tajemnica zawodowa sory że tak trochę głupio pisze ale może coś powiecie pocieszyciel pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzys napisał:

Witam dzień dobry chciał bym się zapytać bo 2 tygodnie temu wpłynęła sprawa za chwilowke do mojego sądu rejonowego wiem bo pisałem donich maila na informacje jaki czas moge czekać na nakaz zapłaty a tak wogule chciałem się zapytać bo jak pisałem o ta moja sprawę to w sądzie pracuje mój znajomy z mojej miejscowości i on mi nata sprawę odpisał i boje się żeby tego nie roztrabil ale mam nadzieję że w sądzie jest takie coś jak tajemnica zawodowa sory że tak trochę głupio pisze ale może coś powiecie pocieszyciel pozdrawiam 

jeżeli wpłynął pozew przeciwko twojej osobie, to należy czekać na decyzje sądu czy wyda nakaz czy też skieruje sprawę do trybu normalnego, załóż sobie konto na portalu informacyjnym swojej apelacji konto - przyda się, pilnuj listów poleconych i je odbieraj.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2021 o 09:37, Krzys napisał:

Witam dzień dobry chciał bym się zapytać bo 2 tygodnie temu wpłynęła sprawa za chwilowke do mojego sądu rejonowego wiem bo pisałem donich maila na informacje jaki czas moge czekać na nakaz zapłaty a tak wogule chciałem się zapytać bo jak pisałem o ta moja sprawę to w sądzie pracuje mój znajomy z mojej miejscowości i on mi nata sprawę odpisał i boje się żeby tego nie roztrabil ale mam nadzieję że w sądzie jest takie coś jak tajemnica zawodowa sory że tak trochę głupio pisze ale może coś powiecie pocieszyciel pozdrawiam 

Oczywiście kolegę obowiązuje zachowanie pełnej tajemnicy. W przeciwnym wypadku grozi mu postępowanie karne.

Natomiast co do samej sprawy, to należy czekać na nakaz zapłaty z sądu. W tej chwili nic nie może Pan zrobić. W momencie otrzymania nakazu zapłaty zalecamy szybkie działanie, czyli złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Koniecznie zachowując wszystkie wymogi formalne i stawiając wszystkie potrzebne zarzuty procesowe. W naszej Kancelarii EUROLEGE walczymy od wielu lat z bankami, firmami pożyczkowymi oraz windykacyjnymi. Wychodzi nam to całkiem dobrze, a niewielką część z naszych sukcesów znajdzie Pan tutaj: https://www.eurolege.pl/wygrane-sprawy/

Oczywiście chętnie Panu pomożemy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty i dalszej reprezentacji w sprawie. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...