Skocz do zawartości

Przegrana apelacja co dalej?


Gość Luizka

Polecane posty

Dzień dobry. Przegrałam sprawę z firmą Provident w sądzie odwoławczym, sądzie okręgowym. Była to apelacja pisana przez prawnika, ale to nic nie pomogło. Musze teraz zapłacić wszystko? Dług miałam stwierdzony na ponad 5 tysięcy złotych plus odsetki i koszty za pierwszą instancję i druga instancję. Mogę jakoś odwołać się gdzieś jeszcze? Sąd nie chciał wysłuchać, że sama wychowuję dzieci i te pieniądze były mi potrzebne na przeżycie. Nie wiem z resztą jak ja mam to wszystko teraz spłacić. Z tymi wszystkimi kosztami to pewnie już coś koło 10 tysięcy będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Luizka napisał:

Dzień dobry. Przegrałam sprawę z firmą Provident w sądzie odwoławczym, sądzie okręgowym. Była to apelacja pisana przez prawnika, ale to nic nie pomogło. Musze teraz zapłacić wszystko? Dług miałam stwierdzony na ponad 5 tysięcy złotych plus odsetki i koszty za pierwszą instancję i druga instancję. Mogę jakoś odwołać się gdzieś jeszcze? Sąd nie chciał wysłuchać, że sama wychowuję dzieci i te pieniądze były mi potrzebne na przeżycie. Nie wiem z resztą jak ja mam to wszystko teraz spłacić. Z tymi wszystkimi kosztami to pewnie już coś koło 10 tysięcy będzie...

Niestety musimy Panią zmartwić. Wyrok sądu odwoławczego II instancji jest prawomocny i wykonalny. W sprawie, w której wartość przedmiotu sporu jest niższa niż 50.000 zł nie przysługuje osobie pozwanej skarga kasacyjna.

Jeśli potrzebuje Pani pomocy w kwestii negocjacji z wierzycielem to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Gdyby w przyszłości została Pani pozwana do sądu to naturalnie możemy Pani pomóc. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w sporach sądowych z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi i bankami. Mamy na swoim koncie tysiące wygranych spraw.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...