Skocz do zawartości

Kancelaria Medius


Gość Jadwiga

Polecane posty

Witam,
Mam dwie sprawy jako pozwana przez Kancelarię Medius.Jedna z nich jest na etapie klauzuli wykonywalnosci z tego co obserwuje mając dostęp do e-sądu w Lublinie. Nakaz został wysłany do mnie 18 lutego jednakże nie otrzymałam i nie było nic awizowane z sądu. W drugim przypadku widzę że został wydany kolejny  nakaz 12 marca i do dnia dzisiejszego również nic nie otrzymałam z sądu.Obawiam się czy znowu nie powtórzy się tą sama sytuacja gdzie zostanie wydana klauzula wykonywalnosci.Nie będę się mogła bronić i będę zmuszona zapłacić kwotę jaka zadają plus wszystkie koszty.
Mając dostęp nie korzystałam z tego ale teraz widzę że jest to pomocne.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnych pism.Jestem potwornie zestresowana gdyż na dzień dzisiejszy żyje tylko że świadczenia PRZEDEMERYTALNEGO i nie będę miała za co żyć. 

Proszę o pomoc bo spędza mi sen z powiek widmo komornika.
Jadwiga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Jadwigo, bez dokumentów, o których Pani pisze nie będziemy w stanie udzielić Pani odpowiedzi. Prosimy o jak najszybsze wysłanie nam posiadanej dokumentacji na maila: kontakt@eurolege.pl i wówczas przeanalizujemy Pani sytuację prawną. Analiza sprawy jest bezpłatna. W treści maila prosimy o podanie numeru telefonu do kontaktu, co ułatwi nam komunikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...