Skocz do zawartości

Media Exert raty opinie

Gość Bonzo

Polecane posty

Gość Bonzo

Brał ktoś może coś na raty w Media Expert? Ja mam zamiar wziąć teraz telefon i może coś jeszcze dorzucę. Nie mam tyle pieniędzy i takich zarobków żeby sobie pozwolić bez kredytu. Słyszeliście jakieś może złe opinie? Szukam na necie i niby wszystko wygląda ok.

17 godzin temu, Gość Bonzo napisał:

Brał ktoś może coś na raty w Media Expert? Ja mam zamiar wziąć teraz telefon i może coś jeszcze dorzucę. Nie mam tyle pieniędzy i takich zarobków żeby sobie pozwolić bez kredytu. Słyszeliście jakieś może złe opinie? Szukam na necie i niby wszystko wygląda ok.

Jeśli nie posiada Pan zdolności kredytowej w banku, to w naszej ocenie branie czegokolwiek na raty w sklepie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Musi Pan wiedzieć, że akcja kredytowa w Media Expert realizowana jest przez bank finansujący. Radzimy dokładnie zapoznać się z warunkami oferty, bowiem nawet przy kredycie 0% mogą pojawiać się jakieś opłaty, które w ogóle nie dotyczą odsetek.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości może Pan do nas napisać albo zadzwonić.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...