Skocz do zawartości

Bmw m2 leasing

Gość Gruby rzeszów

Polecane posty

Gość Gruby rzeszów

Mam pytanie. Rozwijam właśnie swoją firmę. Przez covida dostaliśmy dużo zleceń i szukam kosztów. Pomyślałem o wzięciu w leasing bmw m2. Zawsze marzyłem o takim aucie i teraz przydarzyła się okazja. Mam zdolność i możliwości. Jednak pytanie. Korzystał ktoś z leasingu w BMW? Nie ma żadnych haczyków w umowach czy coś takiego?

5 godzin temu, Gość Gruby rzeszów napisał:

Mam pytanie. Rozwijam właśnie swoją firmę. Przez covida dostaliśmy dużo zleceń i szukam kosztów. Pomyślałem o wzięciu w leasing bmw m2. Zawsze marzyłem o takim aucie i teraz przydarzyła się okazja. Mam zdolność i możliwości. Jednak pytanie. Korzystał ktoś z leasingu w BMW? Nie ma żadnych haczyków w umowach czy coś takiego?

Aby dokonać konkretnej analizy umowy leasingu potrzebny jest wzór umowy, który miałby Pan podpisać. Należy pamiętać, że wzory umów zmieniają się. Umowa podpisana w poprzednim roku może różnić się istotnie od tej, którą podpisujemy w kolejnym roku.

W takich sytuacjach jak Pana zachęcamy do skorzystania z porady prawnej. Doradztwo bez dokumentacji nie jest niestety możliwe.

Gdyby jednak potrzebował Pan pomocy chętnie podejmiemy się współpracy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...