Skocz do zawartości

Czy w skoku trudno o kredyt?

Gość potrzebująca

Polecane posty

Gość potrzebująca

Chcę wziąć kredyt w Skoku. Potrzebuję na remont i tak się zastanawiałam czy skok czy bank. Jednak w trzech bankach mi odmówili, więc zostaje skok. Na chwilówki się nie zdecyduję bo za dużo negatywnych opinii o nich słyszałam. Czy w skoku trudno o kredyt? Patrzyłam na oferty kredytu w ich ulotkach i w internecie i wydaje się być w porządku. Co myślicie?

3 godziny temu, Gość potrzebująca napisał:

Chcę wziąć kredyt w Skoku. Potrzebuję na remont i tak się zastanawiałam czy skok czy bank. Jednak w trzech bankach mi odmówili, więc zostaje skok. Na chwilówki się nie zdecyduję bo za dużo negatywnych opinii o nich słyszałam. Czy w skoku trudno o kredyt? Patrzyłam na oferty kredytu w ich ulotkach i w internecie i wydaje się być w porządku. Co myślicie?

Przede wszystkim musimy pochwalić Pani wpis, w którym bardzo rozważnie uznaje Pani, że w firmach pożyczkowych nie zaciągnie Pani zobowiązania. Nie znamy szczegółowo ofert SKOK, ale przypuszczamy, że warunki udzielania kredytów przez SKOK są bardzo zbliżone do tych bankowych. Wynika to chociażby z faktu, że banki i SKOKi podlegają nadzorowi KNF.

Na pewno warto pójść i zapytać w SKOK o warunki udzielanego kredytu. Dobrze, aby wiedzieć ile będzie wynosiła kwota pożyczki "na rękę" oraz jaka będzie ogólna kwota do spłaty. Niestety, ale w sprawach SKOK widzieliśmy umowy, które miały wyższe koszty pożyczki niż w większości chwilówek! Dlatego zawsze warto uważać co się podpisuje.

Na marginesie dodamy, że nasza Kancelaria EUROLEGE zajmuje się pomocą osobom zadłużonym. Pomagamy wychodzić z długów na etapie sądowym i komorniczym. Mamy wieloletnie doświadczenie w obronie pozwanych dłużników przed sądami w całej Polsce. Wygrywaliśmy z większością banków działających w Polsce. Sukcesy mamy również w sprawach sądowych przeciwko SKOK: https://www.eurolege.pl/skok-sprawa-sadowa-komornik-i-wezwanie-do-zaplaty-jak-wygrac/

Gdybyśmy mogli być pomocni zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...