Skocz do zawartości

BOW Infos, windykacja długu

Gość Rafał

Polecane posty

Gość Rafał

Windykuje mnie firma BOW Infos. Otrzymuję telefony o obowiązku spłaty długu, ale nie za bardzo się rozumiemy z konsultantem. Obawiam się jednak, że naślą na mnie komornika i stracę pieniądze albo co gorsze dom lub samochód. Jak oni działają i co mogą?

1 godzinę temu, Gość Rafał napisał:

Windykuje mnie firma BOW Infos. Otrzymuję telefony o obowiązku spłaty długu, ale nie za bardzo się rozumiemy z konsultantem. Obawiam się jednak, że naślą na mnie komornika i stracę pieniądze albo co gorsze dom lub samochód. Jak oni działają i co mogą?

Panie Rafale, na obecnym etapie sprawy nie musi się Pan obawiać komornika. Firma windykacyjna nie ma żadnych uprawnień władczych wobec Pana. Może jedynie prosić o zapłatę. Nic więcej. Natomiast możliwym jest wysłanie do Pana windykatora terenowego. Osoba taka jednak nic nie może, poza proszeniem o zapłatę. Co może, a czego nie może windykator terenowy opisywaliśmy na naszym blogu w tym miejscu: https://www.eurolege.pl/co-moze-windykator-terenowy/

Prosimy pamiętać, że komornik sądowy może pojawić się tylko wówczas gdyby sprawa trafiła do sądu a wierzyciel uzyskałby prawomocny tytuł wykonawczy. Dlatego zawsze warto podejmować obronę. Z naszego doświadczenia wynika, że w zdecydowanej większości spraw sądowych są podstawy do podejmowania obrony. Dzięki naszej pomocy w sprawach sądowych pomogliśmy tysiącom osób wyjść z długów w całości albo znacznie te długi ograniczyć.

Gdyby w przyszłości Pana sprawa znalazła się na etapie postępowania sądowego to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...