Skocz do zawartości

kredyt dla spółki z oo bez zabezpieczenia


Gość kredyt dla spółki

Polecane posty

Gość kredyt dla spółki

Witam. Mam problem, a właściwie moja spółka. Aktualnie ze względu na covid nie otrzymujemy zleceń. To znaczy coś tam jest, ale nie za dużo. W związku z tym nie mamy pieniędzy nie tylko żeby płacić raty kredytów i leasingów, ale też aby zapłacić wszystko pracownikom. I teraz poszukuję jakiegoś kredytu dla spółki zoo bez zabezpieczenia. Dlaczego bez zabezpieczenia? Ponieważ nie chcę podpisywać żadnych weksli bankowi. Nie mam pojęcia co będzie w przyszłości. A jak mi się biznes posypie nie chcę sam za to wszystko odpowiadać. Czy znacie może jakieś miejsce żeby wziąć kredyt dla spółki zoo bez zabezpieczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość kredyt dla spółki napisał:

Witam. Mam problem, a właściwie moja spółka. Aktualnie ze względu na covid nie otrzymujemy zleceń. To znaczy coś tam jest, ale nie za dużo. W związku z tym nie mamy pieniędzy nie tylko żeby płacić raty kredytów i leasingów, ale też aby zapłacić wszystko pracownikom. I teraz poszukuję jakiegoś kredytu dla spółki zoo bez zabezpieczenia. Dlaczego bez zabezpieczenia? Ponieważ nie chcę podpisywać żadnych weksli bankowi. Nie mam pojęcia co będzie w przyszłości. A jak mi się biznes posypie nie chcę sam za to wszystko odpowiadać. Czy znacie może jakieś miejsce żeby wziąć kredyt dla spółki zoo bez zabezpieczenia?

Kredyt dla spółki z o.o. bez zabezpieczenia na pewno jest możliwy do uzyskania. Pytanie tylko na jakich warunkach? Na pewno nie wolno przesadzić.

Jeśli Pana spółka z o.o. ma problemy finansowe to zapraszamy do współpracy. Jako Kancelaria oddłużeniowa możemy sprawdzić w jaki sposób będziemy w stanie Panu pomóc. Możemy całkowicie za darmo przeanalizować Pana sytuację i przedstawić konkretne rozwiązania problemu. Zapraszamy do współpracy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...