Skocz do zawartości

Transfer z PPE na IKE


yaroolec

Polecane posty

Witam. Właśnie zostałem osobą bezrobotna. Mam zajęcie komornicze na kwotę której do końca życia pewnie nie spłacę. Pytanie brzmi gdzie najlepiej założyć IKE aby przetransferowac środki z PPE po czym wypłacić pieniądze z IKE aby komornik nie zajął? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2021 o 23:30, yaroolec napisał:

Witam. Właśnie zostałem osobą bezrobotna. Mam zajęcie komornicze na kwotę której do końca życia pewnie nie spłacę. Pytanie brzmi gdzie najlepiej założyć IKE aby przetransferowac środki z PPE po czym wypłacić pieniądze z IKE aby komornik nie zajął? 

Przede wszystkim należy ustalić, czy komornik w ogóle może działać w Pana sprawie. Należałoby sprawdzić czy tytuł wykonawczy stanowiący podstawę egzekucji nie jest wadliwy. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że w obrocie prawnym funkcjonuje wiele sądowych tytułów wykonawczych, które nie mogą być podstawą prowadzenia egzekucji w ogóle, jednak na ich podstawie komornicy prowadzą egzekucje. Jeśli tak byłoby i w Pana przypadku to wówczas możliwe jest umorzenie egzekucji i odzyskanie wszystkich zabranych przez komornika pieniędzy.

Mamy na swoim koncie setki tak zakończonych spraw. Dlatego możemy zapewnić Panu bezpłatną analizę sprawy oraz następnie pomóc w załatwieniu wszystkich formalności. Sprawa sama się nie rozwiąże, a na pewno warto sprawdzić możliwości.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...