Skocz do zawartości

Problem z firmą Nobilon Fidum


Paulina87

Polecane posty

Witam proszę o pomoc. W firmie Nobilon fidum zaciaglam pożyczkę w tamtym roku w czerwcu na kwotę 500zl.przez cały rok robiłam przedłużenia na kwotę 180zl.w lutym tego roku zrobiłam wpłatę na zejście z kapitału chwilówki /pożyczki. Teraz niestety w kwietniu nie byłam wstanie zrobić śmiesznego przedłużenia terminu spłaty i teraz pani kierownik z owej firmy straszy mnie i nęka zabranie tv gdyż umowa była spisana na telewizor. Dodam że co miesiąc do każdej wpłaty przedłużającej musiałam podpisywać na nową umowę męczy mnie to już. Co można zrobić gdy kapitał się zapłaciło? Nie jestem wstanie na dzień dzisiejszy wpłacić im ani całości ani przedłużenia proszę o pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paulina87 napisał:

Witam proszę o pomoc. W firmie Nobilon fidum zaciaglam pożyczkę w tamtym roku w czerwcu na kwotę 500zl.przez cały rok robiłam przedłużenia na kwotę 180zl.w lutym tego roku zrobiłam wpłatę na zejście z kapitału chwilówki /pożyczki. Teraz niestety w kwietniu nie byłam wstanie zrobić śmiesznego przedłużenia terminu spłaty i teraz pani kierownik z owej firmy straszy mnie i nęka zabranie tv gdyż umowa była spisana na telewizor. Dodam że co miesiąc do każdej wpłaty przedłużającej musiałam podpisywać na nową umowę męczy mnie to już. Co można zrobić gdy kapitał się zapłaciło? Nie jestem wstanie na dzień dzisiejszy wpłacić im ani całości ani przedłużenia proszę o pomoc. 

Pani Paulino, wszystkie opłaty tytułem refinansowań pożyczki są do zwrotu. Takie przepisy w umowach z chwilówkami już dawno zostało uznane za naruszające interesy konsumentów i stanowią klauzule abuzywne (niedozwolone). W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat zajmujemy się odzyskiwaniem zwrotów, prowizji oraz refinansowań od banków i chwilówek. Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się Pani pomóc ?

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Wzięłam chwilówkę pod zastaw laptopa, już rok place po 180zl w tej chwili mam problem żeby to zapłacić, dodatkowo laptop się popsuł i poszedł do śmieci, w tej chwilifirma grozi i paserstwem i policja, jestem bezrobotna mam tylko zasiłki na dzieci, nie chciałam żeby to tak długo ciągnąć ale pandemia nas wykończyła co zrobić teraz? Firma jest nie przyjemna wydzwania do teściów nachodzi ich oraz rozpowiada po sąsiadach że mam dług 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara35 napisał:

Wzięłam chwilówkę pod zastaw laptopa, już rok place po 180zl w tej chwili mam problem żeby to zapłacić, dodatkowo laptop się popsuł i poszedł do śmieci, w tej chwilifirma grozi i paserstwem i policja, jestem bezrobotna mam tylko zasiłki na dzieci, nie chciałam żeby to tak długo ciągnąć ale pandemia nas wykończyła co zrobić teraz? Firma jest nie przyjemna wydzwania do teściów nachodzi ich oraz rozpowiada po sąsiadach że mam dług 

Pani Barbaro, straszenie przez windykatora postępowaniem karnym jest popełnianiem przez niego przestępstwa. Więcej na ten temat znajdzie Pani na naszym blogu w tym miejscu: https://www.eurolege.pl/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...