Skocz do zawartości

Wynagrodzenie rachmistrza a zajęcie komornicze


Barbara

Polecane posty

Pracowałam jako rachmistrz na umowę zlecenie w Urzędzie Statystycznym do dnia 30.09.2021 i do tego dnia była umowa. Swoją pracę zakończyłam nawet wcześniej , 22.09.2021 roku, bo potem byłam w szpitalu na operacji. Dnia 4.10.2021 roku, czyli już po zaprzestaniu pracy,  komornik wysłał do Urzędu Statystycznego zajęcie komornicze.  Czy pieniądze powinny trafić do mnie, czy do komornika.  Zajęcie jest od 4.10.2021 roku ,  czyli już wtedy nie pracowałam. Czy w związku z tym mam szanse na wypłatę za pracę, którą pełniłam od maja do końca września, czyli, gdy jeszce nie było zajęcia komorniczego. Rachunek za umowę podpiszę dopiero koło 20.10.2021 roku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 7.10.2021 o 11:54, Barbara napisał:

Pracowałam jako rachmistrz na umowę zlecenie w Urzędzie Statystycznym do dnia 30.09.2021 i do tego dnia była umowa. Swoją pracę zakończyłam nawet wcześniej , 22.09.2021 roku, bo potem byłam w szpitalu na operacji. Dnia 4.10.2021 roku, czyli już po zaprzestaniu pracy,  komornik wysłał do Urzędu Statystycznego zajęcie komornicze.  Czy pieniądze powinny trafić do mnie, czy do komornika.  Zajęcie jest od 4.10.2021 roku ,  czyli już wtedy nie pracowałam. Czy w związku z tym mam szanse na wypłatę za pracę, którą pełniłam od maja do końca września, czyli, gdy jeszce nie było zajęcia komorniczego. Rachunek za umowę podpiszę dopiero koło 20.10.2021 roku. 

Pani Barbaro, pieniądze powinny trafić do komornika jeśli zajął uprzednio Pani wierzytelność. Jednak należałoby się pochylić nad tym, czy egzekucja z punktu widzenia formalnego może być w ogóle prowadzona. Możemy to dla Pani bezpłatnie sprawdzić. Zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...