Skocz do zawartości

komornik sam odblokował konto ?


ixi

Polecane posty

mam pytanie, mam zajęte konto bankowe i data zajecia to 20-11-2020,    a w dniu 24-11-2021 dostałam informację sms z banku że blokada z konta została zdjęta. O co chodzi ?  czy komornik umorzył postępowanie ? dodam, że dokumentów nie odbierałam, bo nie mieszkam pod tym adresem.  Co to może oznaczać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ixi napisał:

mam pytanie, mam zajęte konto bankowe i data zajecia to 20-11-2020,    a w dniu 24-11-2021 dostałam informację sms z banku że blokada z konta została zdjęta. O co chodzi ?  czy komornik umorzył postępowanie ? dodam, że dokumentów nie odbierałam, bo nie mieszkam pod tym adresem.  Co to może oznaczać ?

najlepiej pytać się u źródła, czyli telefon do kancelarii komornika i zapytać, ale może zostało konto odblokowane w wyniku spłaty zobowiązania ale to tylko domysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, robson21 napisał:

najlepiej pytać się u źródła, czyli telefon do kancelarii komornika i zapytać, ale może zostało konto odblokowane w wyniku spłaty zobowiązania ale to tylko domysły.

nie, zobowiązanie nie jest spłacone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2021 o 19:57, ixi napisał:

mam pytanie, mam zajęte konto bankowe i data zajecia to 20-11-2020,    a w dniu 24-11-2021 dostałam informację sms z banku że blokada z konta została zdjęta. O co chodzi ?  czy komornik umorzył postępowanie ? dodam, że dokumentów nie odbierałam, bo nie mieszkam pod tym adresem.  Co to może oznaczać ?

Rzeczywiście byłoby najlepiej zapytać się u źródła, czyli w banku. Niemniej z ostrożności byłoby najrozsądniej wypłacić środki w gotówce i wówczas podejmować dalsze działania informacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...