Skocz do zawartości

Pożyczki gotówkowe.


Ziuta

Polecane posty

Witam, chcialam zapytać czy w sytuacji gdzie pożyczki brałam w małżeństwie  na siebie ale za porozumieniem z mężem i jego zgodą i podpisem jego na  umowie w banku to czy jest możliwość  aby od niego uzyskać cześciową spłate tych pożyczek? Porozumienie z nim w tej sprawie jest niemozliwe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ziuta napisał:

Witam, chcialam zapytać czy w sytuacji gdzie pożyczki brałam w małżeństwie  na siebie ale za porozumieniem z mężem i jego zgodą i podpisem jego na  umowie w banku to czy jest możliwość  aby od niego uzyskać cześciową spłate tych pożyczek? Porozumienie z nim w tej sprawie jest niemozliwe. 

Czy jesteście Państwo po rozwodzie? Czy ustanawialiście rozdzielność majątkową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2022 o 22:20, Ziuta napisał:

Jesteśmy w trakcie rozwodu bez rozdzielnosci majątkowej.

Zasadniczo długi nie podlegają podziałowi. W takiej sytuacji będziecie Państwo zobowiązania do zapłaty zobowiązań solidarnie. Jeśli spłaci Pani całość to będzie mogła Pani żądać 1/2 kwot od byłego męża. W trakcie rozwodu jednak zasada taka nie obowiązuje.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek postępowania sądowe związane z długami to zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

W naszej Kancelarii od wielu lat zajmujemy się pomocą osobom pozwanym przez banki, chwilówki i firmy windykacyjne. Wygraliśmy już kilka tysięcy spraw i doprowadziliśmy do całkowitego anulowania długów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ziuta napisał:

Dziekuje serdecznie...pozostaje czekać. 

Bardzo nam miło, że mogliśmy pomóc na tym etapie. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z artykułem dostępnym na naszej stronie, a poświęconym tematowi wpływu rozwodu na kwestie zaciągniętych kredytów: https://www.eurolege.pl/kredyt-a-rozwod/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...