Skocz do zawartości

Problem ze spłatą chwilówek


Polecane posty

Witam.

Potrzebuję doświadczonej pomocy co robić. Niestety zacząłem zaciągać chwilówki na spłaty innych chwilówek. Aktualnie posiadam 6 chwilówek na kwotę ~13.000zł. Obecnie mam czas do końca miesiąca na spłatę a jedna chwilówka na kwotę 3150 w KUKI jest przeterminowana o 3 dni. (chwilówki - KUKI, FINBO, NETCREDIT, WANDOO) pozostałe 2 chwilówki będę w stanie spłacić samodzielnie bez niczyjej pomocy.

Mam zły BIK chociaż przez ostatnie 6 miesięcy poprawiłem go z 43/100 punktów do aż 61/100 punktów co niestety daje dalej umiarkowanie niską zdolność kredytową. Również ze względu na wysokość zadłużenia banki odmawiają mi kredytu konsolidacyjnego który z pewnością ułatwiłby mi spłatę zobowiązań ponieważ płaciłbym tylko 1 wygodną ratę.

Niestety przez wcześniejsze problemy finansowe aktualne opłaty miesięczne przeznaczone na (kontrolowane ratalne zobowiązania Provident, Bocian, Ostatni rok kredytu w BZWBK, kredyt i pożyczka zaciągnięte przez rodzinę żeby mi pomóc) wynoszą 80% wypłaty a pozostałe 20% nie wystarczy mi na pokrycie chwilówek. Próbowałem wziąć poza bankowe pożyczki ratalne lecz były one zawsze odrzucane przez co zacząłem się ratować bezmyślnie chwilówkami z którymi mogę narobić sobie jeszcze większych problemów będąc jeszcze dosyć młodym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sylwester napisał:

Witam.

Potrzebuję doświadczonej pomocy co robić. Niestety zacząłem zaciągać chwilówki na spłaty innych chwilówek. Aktualnie posiadam 6 chwilówek na kwotę ~13.000zł. Obecnie mam czas do końca miesiąca na spłatę a jedna chwilówka na kwotę 3150 w KUKI jest przeterminowana o 3 dni. (chwilówki - KUKI, FINBO, NETCREDIT, WANDOO) pozostałe 2 chwilówki będę w stanie spłacić samodzielnie bez niczyjej pomocy.

Mam zły BIK chociaż przez ostatnie 6 miesięcy poprawiłem go z 43/100 punktów do aż 61/100 punktów co niestety daje dalej umiarkowanie niską zdolność kredytową. Również ze względu na wysokość zadłużenia banki odmawiają mi kredytu konsolidacyjnego który z pewnością ułatwiłby mi spłatę zobowiązań ponieważ płaciłbym tylko 1 wygodną ratę.

Niestety przez wcześniejsze problemy finansowe aktualne opłaty miesięczne przeznaczone na (kontrolowane ratalne zobowiązania Provident, Bocian, Ostatni rok kredytu w BZWBK, kredyt i pożyczka zaciągnięte przez rodzinę żeby mi pomóc) wynoszą 80% wypłaty a pozostałe 20% nie wystarczy mi na pokrycie chwilówek. Próbowałem wziąć poza bankowe pożyczki ratalne lecz były one zawsze odrzucane przez co zacząłem się ratować bezmyślnie chwilówkami z którymi mogę narobić sobie jeszcze większych problemów będąc jeszcze dosyć młodym człowiekiem.

Panie Sylwestrze, dalsze zadłużanie się to oczywista droga do pętli zadłużenia (spirali zadłużenia). W efekcie końcowym zapewne zostanie Pan z jeszcze większymi długami, których nie będzie Pan ostatecznie w stanie spłacić. Im wcześniej urwie Pan istniejącą historię, tym lepiej. Nawet, jeśli miałoby to się wiązać z wypowiedzeniami umów pożyczek/kredytów. W takiej sytuacji potencjalni wierzyciele będą musieli pozwać Pana do sądu. A tutaj istnieje wiele możliwości na obronę. Zapewniamy, że w umowach z firmami pożyczkowymi zawartych jest często sporo przepisów niezgodnych z przepisami (klauzule abuzywne). Rola prawnika od spraw zadłużeń jest takie klauzule niedozwolone znaleźć i wypunktować je sądowi.

W Kancelarii EUROLEGE mamy bogate doświadczenie w sporach z chwilówkami, bankami i firmami windykacyjnymi. Wygraliśmy w sądach już kilka tysięcy procesów, a łączna suma oddłużenia wynosi kilkadziesiąt milionów złotych. Jeśli byłby Pan zainteresowany większą ilością informacji to oczywiście zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...