Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzień dobry,
wpadliśmy z zoną w pętle chwilówek.
Każdego miesiąca regulowaliśmy wszystko, marzec już niestety nie został opłacony.
Tak naprawdę nie mamy pojęcia jak dojść o porozumienia .
 Każdego dnia mam po dwadzieścia telefonów jak nie więcej aż strach odbierać. Otrzymuję przed sądowe powiadomienia sms.
Ostatnia wiadomość to informacja iż mam się skontaktować w celu ustalenia dnia wizyty windykatora terenowego jednej z firm.
Pierwszy raz jesteśmy z  żona w takiej sytuacji.
Pożyczek jest dużo, do spłaty kwoty bardzo duże jednak mając zobowiązania korzystaliśmy zawsze z chwilówek aby ratować swoją sytuację w tym miesiącu się nie udało.
Proszę o poradę jak mam się uprać z naszym problemem.

Nie znamy dokładnie Państwa sytuacji, ale w takiej sytuacji najlepiej jest dokonać sądowego oddłużenia. Nie zalecamy na etapie, na którym nie ma postępowania egzekucyjnego podejmowania prób ogłaszania upadłości. Takie coś mijałoby się z celem skutecznego oddłużania.

Co do windykacji, to faktycznie może mieć ona miejsce. Niemniej z windykatorem terenowym możecie sobie Państwo łatwo poradzić. Nie ma on żadnych praw, a jednocześnie może naruszać Państwa mir domowy i uporczywie nękać, a tym samym naruszać obowiązujący porządek prawny popełniając przestępstwo. Co może, a czego nie może windykator terenowy znajdziecie Państwo na naszym blogu: https://www.darmowyprawnik.eu/co-moze-windykator-terenowy/

Ponadto proponujemy również zapoznanie się z dostępnym na naszym blogu materiałem spirali zadłużeń oraz sposobów wychodzenia z nich: https://www.darmowyprawnik.eu/spirala-zadluzenia-i-petla-pozyczek-jak-sie-od-nich-uwolnic/

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...