Skocz do zawartości

Hoist Polska


Pablo77

Polecane posty

Witam

Moja sprawa wygląda następująco w 2014 roku zaciągnełem kilka kredytów gotówkowych lecz miałem trudności ze spłatami , sprawa trafiła do windykacji i do komornika który 3 sprawy umorzył ponieważ miałem już komornika z  innych spraw .w międzyczasie dług kupiła firma Hoist Polska i wysyłała wezwania do zapłaty .Miesiąc temu okazało się że komornik zajoł mi wynagrodzenie   i konta bankowe. Pytanko ? czy ta sprawa nie jest przedawniona jak nakaz zapłaty jest z 2016 roku ? co mogę zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo77 napisał:

chyba tak , ja nie zamieszkuje pod adresem pod który przychodziły nakazy zapłaty .bywam tam rzadko , przesyłkę mogłem odebrać ja lub moja rodzina

a jaki sąd wydawał te nakazy zapłaty, czy masz założone konto na e-sądzie i na portalu informacyjnym swojej apelacji z ostatniego miejsca zamieszkania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo77 napisał:

niestety nie mam konta na e-sądzie i portalu informacyjnym

 

3 minuty temu, Pablo77 napisał:

nakaz zapłaty wydał e sąd w Lublinie

zatem proszę sobie założyć sobie konto na e-sądzie, jest darmowe i bezpieczne, to samo zrobić na portalu informacyjnym swojej apelacji i to jak najszybciej,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pablo77 napisał:

chyba tak , ja nie zamieszkuje pod adresem pod który przychodziły nakazy zapłaty .bywam tam rzadko , przesyłkę mogłem odebrać ja lub moja rodzina

Możemy panu pomóc w załatwieniu spraw związanych z egzekucjami. Najpewniej w Pana sprawie podstawą egzekucji komorniczej są wadliwe tytuły wykonawcze. Trzeba je uchylić, umorzyć egzekucje i odzyskać wszystkie zabrane dotychczas przez komornika pieniądze. Zajmujemy się takimi sprawami od wielu lat i mamy setki pozytywnie załatwionych spraw na swoim koncie. Wstępna analiza sprawy jest u nas całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...