Skocz do zawartości

Konsolidacja/ pożyczka oddłużeniowa

Polecane posty

Cześć 

Długo się zbierałem żeby napisać post ale chyba najwyższa pora.

Od niedawna posiadam długi, prowadzę firmę (spółkę zoo) a przez pewnych kontrahentów wobec których prowadzę sprawy sądowe na kwotę ponad 60 000zl, byłem zmuszony ratować się chwilówkami których nie jestem w stanie spłacać w terminie. 
posiadam kilka chwilówek na łączną kwotę około 15 000zł (jeżeli znajdzie się rozwiązanie to dokładną kwotę oczywiście napisze i podzielę co, gdzie, ile itd) 

niestety przez rodzaj prowadzonej działaności, młody wiek (21 lat) i brak zabezpieczeń takich jak grunty, mieszkankę itd ciężko żebym dostał gdzieś normalny kredyt. 
Czy jest szansa na uzyskanie gdzieś pożyczki/kredytu oddłużeniowego lub jakiejś konsolidacji tak żebym zadłużenie mógł spłacać w ratach (najlepiej z możliwością wcześniejszej spłaty jeżeli któryś z dłużników zwróci mi pieniądze) i w końcu normalnie funkcjonować i zająć się firmą i życiem bez widma windykatorów z tylu głowy ?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie pomysły, rady i propozycje jak poradzić sobie w obecnej sytuacji. 

13 godzin temu, Szympek21 napisał:

Cześć 

Długo się zbierałem żeby napisać post ale chyba najwyższa pora.

Od niedawna posiadam długi, prowadzę firmę (spółkę zoo) a przez pewnych kontrahentów wobec których prowadzę sprawy sądowe na kwotę ponad 60 000zl, byłem zmuszony ratować się chwilówkami których nie jestem w stanie spłacać w terminie. 
posiadam kilka chwilówek na łączną kwotę około 15 000zł (jeżeli znajdzie się rozwiązanie to dokładną kwotę oczywiście napisze i podzielę co, gdzie, ile itd) 

niestety przez rodzaj prowadzonej działaności, młody wiek (21 lat) i brak zabezpieczeń takich jak grunty, mieszkankę itd ciężko żebym dostał gdzieś normalny kredyt. 
Czy jest szansa na uzyskanie gdzieś pożyczki/kredytu oddłużeniowego lub jakiejś konsolidacji tak żebym zadłużenie mógł spłacać w ratach (najlepiej z możliwością wcześniejszej spłaty jeżeli któryś z dłużników zwróci mi pieniądze) i w końcu normalnie funkcjonować i zająć się firmą i życiem bez widma windykatorów z tylu głowy ?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie pomysły, rady i propozycje jak poradzić sobie w obecnej sytuacji. 

Dzień dobry. Jeśli to może być jakimkolwiek pocieszeniem (chociaż raczej nie będzie) to fakt, iż z takimi problemami zgłasza się do nas coraz więcej osób. Rosnące koszty działalności, kosztów życia oraz rat kredytów powodują wiele ludzkich dramatów i zamykania kiedyś dobrze prosperujących biznesów. Konsolidacji długów szczególnie nie zalecamy, a więcej na ten temat pisaliśmy już na naszym blogu w tym miejscu: https://www.eurolege.pl/ugoda-z-bankiem-restrukturyzacja-i-konsolidacja-kredytu-czy-warto-poradnik/

Oczywiście zajmujemy się pomocą w tego rodzaju sprawach. Jeśli chciałby pan otrzymać bezpłatną analizę Pana sytuacji to oczywiście zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...