Skocz do zawartości

Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji.


kontoprezes

Polecane posty

Witam.

Nie mogę skontaktować się z komornikiem dlatego piszę tutaj gdyż chcę tą sprawę rozwiązać jak najszybciej.

Otrzymałem zawiadomienie o wszczęciu egzekucji z nr konta do spłaty zadłużenia i dodatkowo "Wezwanie do złożenia wykazu majątku" z pouczeniem o odesłaniu go wciągu siedmiu dni.

Mam pieniądze na spłatę całości i interesuje mnie czy jak dokonam spłaty to muszę odesłać również ten wykaz majątku.

Kwestia druga jaki tytuł ma mieć przelew i czy mogę wszystkie podane kwoty wysłać jako jeden przelew czy wszystko ma być podzielone i osobno opisane.

Rozumiem też, że skoro pismo otrzymałem dzisiaj , a jest datowane na 17.10 to muszę doliczyć tak jak napisano  dalsze odsetki  wraz z należną od nich spłatą egzekucyjną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2022 o 20:10, kontoprezes napisał:

Witam.

Nie mogę skontaktować się z komornikiem dlatego piszę tutaj gdyż chcę tą sprawę rozwiązać jak najszybciej.

Otrzymałem zawiadomienie o wszczęciu egzekucji z nr konta do spłaty zadłużenia i dodatkowo "Wezwanie do złożenia wykazu majątku" z pouczeniem o odesłaniu go wciągu siedmiu dni.

Mam pieniądze na spłatę całości i interesuje mnie czy jak dokonam spłaty to muszę odesłać również ten wykaz majątku.

Kwestia druga jaki tytuł ma mieć przelew i czy mogę wszystkie podane kwoty wysłać jako jeden przelew czy wszystko ma być podzielone i osobno opisane.

Rozumiem też, że skoro pismo otrzymałem dzisiaj , a jest datowane na 17.10 to muszę doliczyć tak jak napisano  dalsze odsetki  wraz z należną od nich spłatą egzekucyjną.

Dzień dobry. W pierwszej kolejności prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytanie: czy zanim pojawił się komornik otrzymywał Pan jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie? Co do wpłaty to może Pan to zrobić w każdej chwili, a komornik wówczas powinien wydać postanowienie o umorzeniu egzekucji. Jednak zanim cokolwiek Pan wpłaci to należałoby ustalić w/w kwestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...