Skocz do zawartości

Zajęcie


K96.

Polecane posty

Witam. Dzis po sprawdzeniu konta okazało się ,że komornik ściągnął mi pieniądze. Nie dostałem żadnego pisma o zajęciu komorniczym. Pojechałem do owego Pana lecz przyjmuje tylko w poniedziałki. Zapytałem Pani w okienku dlaczego zostały mi pobrane pieniądze z konta gdy nie dostałem żadnego pisma o zajęciu,powiedziała ,że najpierw zajmują konto ,a dopiero później wysyłają list z zawiadomieniem o zajęciu. Stąd moje pytanie czy jest to w pełni zgodne z prawem... Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2023 o 21:24, K96. napisał:

Witam. Dzis po sprawdzeniu konta okazało się ,że komornik ściągnął mi pieniądze. Nie dostałem żadnego pisma o zajęciu komorniczym. Pojechałem do owego Pana lecz przyjmuje tylko w poniedziałki. Zapytałem Pani w okienku dlaczego zostały mi pobrane pieniądze z konta gdy nie dostałem żadnego pisma o zajęciu,powiedziała ,że najpierw zajmują konto ,a dopiero później wysyłają list z zawiadomieniem o zajęciu. Stąd moje pytanie czy jest to w pełni zgodne z prawem... Pozdrawiam 

zajęcie konta to kilka sekund a dostarczenie korespondencji to kilka dni, zatem wszystko jest w porządku, czekaj na papiery od komornika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2023 o 21:24, K96. napisał:

Witam. Dzis po sprawdzeniu konta okazało się ,że komornik ściągnął mi pieniądze. Nie dostałem żadnego pisma o zajęciu komorniczym. Pojechałem do owego Pana lecz przyjmuje tylko w poniedziałki. Zapytałem Pani w okienku dlaczego zostały mi pobrane pieniądze z konta gdy nie dostałem żadnego pisma o zajęciu,powiedziała ,że najpierw zajmują konto ,a dopiero później wysyłają list z zawiadomieniem o zajęciu. Stąd moje pytanie czy jest to w pełni zgodne z prawem... Pozdrawiam 

Dzień dobry. Czy zanim pojawił się komornik otrzymywał Pan jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie? To bardzo ważne. Jeśli nie otrzymywał Pan żadnych pism, to wówczas być może zaistnieje możliwość umorzenia egzekucji i odzyskania wszystkich zabranych środków. Zapraszamy na bezpłatną analizę prawną Pana sprawy: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...