Skocz do zawartości

Problem ze spłatą w SMS kredyt

Polecane posty

Gość Daria

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj nowa, ale problem mam chyba ja wszyscy.

Wzięłam kilka miesięcy temu pożyczkę w SMS kredyt i straciłam robotę. Dzwonią już do mnie i chcą pieniędzy. Podobno jak nie zapłacę do jutra to mają sprzedać dług do jakiejś firmy windykacyjnej. Mam się bać?

Pani Dario, to aktualnie jest problem wierzyciela - czyli SMS Kredyt - , że nie chce poczekać na pieniądze. Jeśli SMS Kredyt sprzeda dług do firmy windykacyjnej to powinna się Pani raczej cieszyć niż posiadać powód do zmartwień. Z naszego doświadczenia wynika, że sprzedaż długu do firmy windykacyjnej zwiększa znacząco szansę na wygraną w sprawie sądowej. Dlatego absolutnie nie ma co się Pani obawiać, że dług zostanie sprzedany. Nie musi się Pani też obawiać, że nagle pojawi się komornik. Firma pożyczkowa lub windykacyjna najpierw musi Panią pozwać do sądu, wygrać sprawę prawomocnie (a to już nie jest takie proste przy profesjonalnej obronie) i dopiero wtedy może wnieść wniosek o egzekucję przymusową.

• 2 months later...
Gość Raul890
Dnia 13.04.2020 o 19:53, Gość Daria napisał:

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj nowa, ale problem mam chyba ja wszyscy.

Wzięłam kilka miesięcy temu pożyczkę w SMS kredyt i straciłam robotę. Dzwonią już do mnie i chcą pieniędzy. Podobno jak nie zapłacę do jutra to mają sprzedać dług do jakiejś firmy windykacyjnej. Mam się bać?

Nigdy więcej tej firmy. Raz wziąłem pożyczkę i do dzisiaj mam problemy. 

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...