Skocz do zawartości

Szybka Gotówka - sprawa sądowa, nakaz zapłaty, pozew do e-sądu


Gość Dorota52

Polecane posty

Gość Dorota52

Miałam trudną sytuację finansową, poratowałam się firmą Szybka Gotówka. Sprawa niestety trafiła do tego e-sądu w Lublinie i miała być przekazana do Sądu Rejonowego. A teraz dostałam informację, że sprawa jest umorzona, ponieważ powództwo zostało cofnięte. Co to oznacza, nie muszę już tego spłacać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Doroto, kiedy sąd elektroniczny (e-sąd) wydaje postanowienie o przekazaniu sprawy do sądu rejonowego właściwego dla Pani miejsca zamieszkania, a sąd ten umarza postępowanie to oznacza, że dana sprawa dobiegła końca. Jest to orzeczenie sądu jedynie częściowo korzystne. Na pewno w danej sprawie nie zostanie wydane wobec Pani orzeczenie sądu, które nakazywałoby Pani zapłatę na rzecz powoda Szybka Gotówka. Jednak postanowienie o umorzeniu postępowania nie powoduje, że dług przestał istnieć. Sąd nie rozstrzygał postanowieniem co do tego czy istnieje, a jeśli tak to czy w tej wysokości co żądała Szybka Gotówka. Może teraz Szybka Gotówka złożyć ponownie pozew o zapłatę.

Jeśli taki pozew zostanie złożony to tym razem może już nie odpuścić sprawy i dążyć do jej zakończenia wyrokiem. W takich sprawach zalecamy szybkie i profesjonalne działanie. Jeśli będzie Pani potrzebowała pomocy chętnie zapoznamy się z dokumentami.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Więcej na temat Szybka Gotówka znajdzie Pani na naszym blogu w tym miejscu: 

https://www.eurolege.pl/wygralismy-z-centrum-rozwiazan-kredytowych-refinansowania-z-szybka-gotowka-byly-nieskuteczne/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka Gotówka to moim zdaniem straszne dziadostwo. Nie tego oczekiwalem w momencie brania pozyczki .Wziałem u nich pożyczke i teraz żałuję, bo to tylko kolejny problem na mojej liście długow. Pewnie niedlugo sprawa trafi do sądu, bo juz nie daje rady i spłacam jedna pożyczke inna. Jak dostane pismo z e-sądu to pewnie się do Was odezwę. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • EUROLEGE Kancelaria changed the title to Szybka Gotówka - sprawa sądowa, nakaz zapłaty, pozew do e-sądu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...