Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BaśkazGliwic

Fundusz Eques Debitum. Mam pozew z sądu. Ktoś pomoże?

Polecane posty

Gość BaśkazGliwic

Witam wszystkich. Jestem nowa na forum. Dostałam z sądu rejonowego nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Mam zapłacić dla firmy windykacyjnej Eques Debitum kilkanaście tysięcy złotych. Szczerze powiem, że kiedyś miałam parę długów, ale wszystko starałam się spłacać regularnie. Wydaje mi się poza tym, że to przedawnione, bo umowa z 2009 roku. Myślicie, że warto pisać odwołanie od tego nakazu? Czy sobie darować? Ma ktoś doświadczenie w tego typu sprawach? Mam już tylko kilka dni na odpowiedź do sądu. 

Pani Barbaro, oczywiście warto się odwołać i złożyć sprzeciw do sądu, bo dzięki temu wyskuje Pan szansę na całkowite oddłużenie w tej sprawie! Nasi prawnicy już wygrali już kilkadziesiąt albo nawet kilkaset spraw przeciwko Eques Debitum. 🙂 

Prosimy o pilny kontakt z naszą kancelarią i wysłanie do nas zdjęć albo skanów wszystkich dokumentó w otrzymanych z e-sądu. W treści maila prosimy wpisać datę odbioru pisma z sądu oraz numer telefonu do kontaktu. Odezwiemy się niebawem. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

email: kontakt@eurolege.pl
tel. 530 333 130

Pozdrawiamy i pozostajemy w kontakcie. 🙂

Gość BaśkazGliwic

Już się skontaktowałam. Jeszcze dzisiaj wyślę dokumenty. Mam nadzieję, że pomożecie m skutecznie. Wynagrodzę! 🙂

Gość Misiaczek

Polecam. Kancelaria Eurolege super pomaga!

Gość Wujo

Mnie też to coś pozwalo do sądu i już mam nakaz. Mogę was prosić o jakiś kontakt? Czas mam do poniedziałku.

11 godzin temu, Gość Wujo napisał:

Mnie też to coś pozwalo do sądu i już mam nakaz. Mogę was prosić o jakiś kontakt? Czas mam do poniedziałku.

Chętnie Panu pomożemy. Przypominamy tylko, że na skuteczne złożenie środka odwoławczego w sprawie mamy zazwyczaj jedynie 2 tygodnie. Termin liczony jest od dnia odebrania przesyłki sądowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...