Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pitucha

polsat cyfrowy windykacja

Polecane posty

Gość pitucha

witam, chodzi mi o polsat cyfrowy, mam 2umowy ktore mi wcisneli. byly to nowe umowy gdy wczesniej mielismy jeszcze trwajonce a gosciu przyjechał i zrobił wypowiedzenie bez potwierdzenia. a teraz kare musimy płacic za zerwanie umowy. co mozna z tym zrobic da sie tego jakos nie placic? ja sie czuje oszukany przez firme polsat i tego ich sprzedawce przedstawiciela!

Dzień dobry, na jakim obecnie etapie znajdują się Pana/Pani sprawy? Czy toczy się jakieś postępowanie sądowe lub egzekucja komornicza? Prosimy o więcej informacji, bo na podstawie tak krótkiego opisu trudno jest nam cokolwiek konkretnego doradzić.

Gość pitucha

Teraz jest w windykacji i pani co dzwonila mowila ze kierujom sprawe do sondu elektronicznego.

Bo jak to idzie to sondu elektronicznego to jest to mozliwe zeby moje ocetki wpisali do długu internetowego i ujawnili wszystkie dane?

Mieszkam w malej miejscosci i tu sie wszyscy znajo i potem kazdy bedzie wiedział ze ja mam dlugi a po co mi to poczebne!

Zacznijmy od tego, że wystawianie roszczeń na sprzedaż na tzw. giełdach długów jest zgodna z prawem.

Skoro sprawa zostanie niebawem skierowana na drogę sądową, to zapewne niebawem otrzyma Pani/Pani sądowy nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Po prostu przyjdzie list polecony z sądu, a w środku będzie odpis pozwu i nakaz zapłaty.

Gdy tylko otrzyma Pan/Pani takie pismo, to prosimy natychmiast skontaktować się z naszą kancelarią. Nasi prawnicy przygotują sprzeciw do sądu i postarają się o całkowite anulowanie zadłużenia. 🙂

Poniżej pozostawiamy nasze dane do kontaktu:

Adres email: kontakt@eurolege.pl
Telefon do biura: 530 333 130

Dane adresowe itd. są na naszej stronie: https://www.eurolege.pl

Pozdrawiamy i pozostajemy w kontakcie. 🙂

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...