Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Daria88

Pożyczka w vippo. Jak sobie poradzić?

Polecane posty

Gość Daria88

Wzięłam pożyczkę w vippo. Teraz mnie straszą sądem i komornikiem. Nie żebym nie chciała spłacić. Tylko jak kiedy nie mam żadnego dochodu? A nie idzie się dogadać. Macie jakiś sposób na ich windykacje?

Na tą chwilę jedyne co możemy poradzić to cierpliwe oczekiwanie na to, co zrobi firma pożyczkowa. A może albo skierować sprawę do sądu albo też zbyć zadłużenie firmie windykacyjnej. To drugie również finalnie może skończyć się sprawą sądową. To jednak nic strasznego. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele firm pożyczkowych stosuje w swoich umowach tzw. klauzule niedozwolone, co daje podstawę do kwestionowania kosztów zawartych w umowie pożyczki. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem do jakiegokolwiek sporu z firmą pożyczkową jest sprowadzenie go na wokandę sądową i poddanie rozstrzygnięciu niezależnego sądu.

Gdyby sprawa trafiła kiedykolwiek do sądu to zachęcamy do zgłoszenia nam jej. Może Pani tego dokonać dzwoniąc pod numer 530 333 130, pisząc maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...