Skocz do zawartości

Windykatorzy z Profi Credit


Gość Misiaczek

Polecane posty

Gość Misiaczek

Witam,

Nękają mnie windykatorzy z Profi Credit, chcą ode mnie pieniędzy i straszą, że przyjdą z komornikiem. Nie dałam rady ze spłatą kilku rat i się zaczęło. Czy pomożecie Państwo?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też byli podawali się za komorników :) policja sobie z Nimi szybko poradziła :) nie przejmuj się jeżeli masz już spłacony kapitał to czekaj na sąd :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windykatorzy z firmy Profi Credit należą do grona tych, które mają jedną z silniejszych windykacji. Jednak na drodze sądowej można z nimi wygrać,. My jako kancelaria mamy takich wygranych setki na swoim koncie. Dlatego jeżeli dojdzie do tego, że zostanie Pani poważna do sądu, to prosimy o kontakt z nami. Na pewno pomożemy. ?

Poniżej pozostawiamy nasze dane do kontaktu:

Adres email: kontakt@eurolege.pl
Telefon do biura: 530 333 130

Dane adresowe itd. są na naszej stronie: https://www.eurolege.pl

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z tym jak działa windykacja Profi Credit, o czym można przeczytać w tym miejscu: https://www.anty-dlug.pl/profi-credit-komornik-sprawa-sadowa/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiaczek

A czy macie Państwo również doświadczenia w walce z firmami typu ultimo oraz kruk. Nie ukrywam, że często dzwonią do mnie o każdej porze dnia i nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna. Za przyjęcie sprawy osoba zgłaszająca się uiszcza opłatę kancelaryjną w wysokości 1% wartości przedmiotu sporu, ale (aktualnie) nie mniej niż 100 zł oraz opłatę 17 zł tytułem opłaty od pełnomocnictwa. Pozostałe koszty odzyskujemy od powoda, który Pana pozwał do sądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dzien dobry, wczoraj windykator bil piesciami do drzwi i tata otwarl a mnie sparalizowalo. Chcial ze mna rozmawiac. Wygladal jak bandzior. Byl agresywny. Poszlam zglosic to na komende z danymi tego czlowieka proszac policjanta aby zadzwonil do niego i powiedzial aby tak sie nie zachowywal i nie przychodzil, ale policjant stwierdzil ze to go nie poslucha, bo to jego praca i jesli przyjdzie ponownie to mam dzwonic pod 112 i patrol przyjedzie. A ten windykator napisal, ze oczywiscie, ze przyjedzie i moze byc policja, mam czas do wtorku by wszystko zaplacic. Mam u nich 2 pozyczki po 4000 zl kazda i jedna splacilam 5600 a druga okolo 2600, i dopoki pracowalam to wszystkie zobowiazania splacalam w terminie, tym niemniej postepujaca choroba i jej zaostrzenia spowodowaly, ze nie bylam w stanie dalej pracowac. Lecze sie u specjalisty, mam orzeczona niepelnosprawnosc i przyznana najnizsza rente. W zwiazku z tym pod koniec pazdziernika zlozylam wniosek w Poznaniu o upadlosc konsumencka, mam sygnature sprawy, ale w krajowym rejestrze zadluzonych pisze, ze sprawa jest w toku. Przyznam, ze windykacja doprowadzila mnie na skraj obledu i wyniszczenia, to mnie przeroslo, przestalam jesc, mam mysli samobojcze i modle sie do Jezusa aby decyzja sadu mogla byc pozytywna. Chcialam zapytac jakie mam szanse, ze sad upadlosciowy umorzy moje zobowiazania w calosci? Dziekuje za odpowiedz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Katrinka napisał:

Dzien dobry, wczoraj windykator bil piesciami do drzwi i tata otwarl a mnie sparalizowalo. Chcial ze mna rozmawiac. Wygladal jak bandzior. Byl agresywny. Poszlam zglosic to na komende z danymi tego czlowieka proszac policjanta aby zadzwonil do niego i powiedzial aby tak sie nie zachowywal i nie przychodzil, ale policjant stwierdzil ze to go nie poslucha, bo to jego praca i jesli przyjdzie ponownie to mam dzwonic pod 112 i patrol przyjedzie. A ten windykator napisal, ze oczywiscie, ze przyjedzie i moze byc policja, mam czas do wtorku by wszystko zaplacic. Mam u nich 2 pozyczki po 4000 zl kazda i jedna splacilam 5600 a druga okolo 2600, i dopoki pracowalam to wszystkie zobowiazania splacalam w terminie, tym niemniej postepujaca choroba i jej zaostrzenia spowodowaly, ze nie bylam w stanie dalej pracowac. Lecze sie u specjalisty, mam orzeczona niepelnosprawnosc i przyznana najnizsza rente. W zwiazku z tym pod koniec pazdziernika zlozylam wniosek w Poznaniu o upadlosc konsumencka, mam sygnature sprawy, ale w krajowym rejestrze zadluzonych pisze, ze sprawa jest w toku. Przyznam, ze windykacja doprowadzila mnie na skraj obledu i wyniszczenia, to mnie przeroslo, przestalam jesc, mam mysli samobojcze i modle sie do Jezusa aby decyzja sadu mogla byc pozytywna. Chcialam zapytac jakie mam szanse, ze sad upadlosciowy umorzy moje zobowiazania w calosci? Dziekuje za odpowiedz 

Najlepiej byłoby, gdyby sprawa trafiła do sądu. Upadłość konsumencka nie jest najlepszym rozwiązaniem zasadniczo. Nie znamy dokładnie Pani sprawy, ale zazwyczaj w naszej Kancelarii proponujemy inne, mniej dolegliwe metody wychodzenia z długów. Więcej na temat tego dlaczego nie warto ogłaszać upadłości konsumenckiej znajdzie Pani tutaj: https://www.eurolege.pl/dlaczego-nie-upadlosc-konsumencka/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...