Skocz do zawartości

Alert w BIK. O co tutaj chodzi?


Gość Brawia

Polecane posty

Na pewno warto. Tym bardziej, że aktualnie Alert BIK jest za 3 miesiące kompletnie za darmo. Taka usługa jest świetnym narzędziem do monitorowania czy ktoś na nasze dane nie próbuje zaciągać jakiegokolwiek zobowiązania, np. kredytu, pożyczki, umowy o usługi telekomunikacyjne, umowy ubezpieczenia. Dzięki temu dużo wcześniej i bardzo szybko można zareagować na ruchy oszusta, który korzystając z naszych danych osobowych chce wyłudzić kredyt czy pożyczkę. Uważamy, że jest to świetne rozwiązanie, z którego powinny korzystać nie tylko osoby zadłużone, ale przede wszystkim takie, które nie mają problemów finansowych. Lepiej dowiedzieć się o całej sprawie już na etapie próby zawarcia umowy na nasze dane, aniżeli na etapie postępowania komorniczego...

Alertowi BIK poświęciliśmy nawet cały artykuł na naszym blogu. Dostępny jest pod tym linkiem: https://www.darmowyprawnik.eu/wyludzenie-pozyczki-na-twoje-dane-to-mozliwe-czym-jest-alert-bik/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 12.05.2020 o 19:48, Gość Brawia napisał:

Słyszałam, że można sobie wykupić coś takiego jak alert BIK. Korzystał ktoś? Warto?

Alert BIK świetna sprawa. Korzystam obecnie i jestem spokojny. Już jedno oszuści mnie kiedyś zrobili w konia. Wykreślić dane i nabrali pożyczek. Oczywiście słuch po nich zaginął. EUROLEGE mi pomogło. Ale co nerwów się najadłem. Teraz mam alert i przynajmniej wiem za wczasu co się kroi. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...