Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maciej

Sprawa nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. ULTIMO

Polecane posty

Gość Maciej

Dzis otrzymałem pismo nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym  z sadu w mojej miejscowosci . Sprawa dotyczy chwilowki . Ktora przejeła firma Ultimo tak z tego wynika. Jak mozna sie odwołac i ewentualnie  na jakie argumenty. Dodam ze pismo z dn. 18.12.2019 a dosrarczone dziś tj 20.05.2020

Jest to standardowa procedura w sprawach chwilówek i banków. Wiele z nich sprzedaje wierzytelności na rzecz firm windykacyjnych, w tym funduszy sekurytyzacyjnych takich jak ULTIMO. Nie znając dokładnie okoliczności sprawy i uzasadnienia pozwu oraz nie widząc dokumentacji załączonej do pozwu przez powoda nie jesteśmy w stanie powiedzieć co dokładnie można napisać i na jakie powołać się argumenty. Jest wiele różnych zarzutów, które można podnieść w treści sprzeciwu od nakazu zapłaty. Ale jakie zarzuty będą właściwe w Pana sprawie zależy od treści pozwu oraz dowodów, którymi dysponuje strona przeciwna. Dlatego pełna odpowiedź na zadane przez Pana pytanie wymaga wnikliwej analizy prawnej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE posiadamy bogate już ponad 8-letnie doświadczenie w tego typu sprawach. Niewielką część wyników naszej pracy może Pan zobaczyć tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zachęcamy do kontaktu. 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Maciej

Wstepna analiza  bezpłatna, a późniejsze  kroki jaki koszt. ?? Te dokumenty trzeba zeskanowac i wyslac na e-mail. ?? Chcialbym znac cene ? Podpowiem ze dlug ma okolo 5-6 tys. Zł

Dokumenty należy zeskanować albo zrobić czytelne zdjęcia i przesłać na naszego maila. Wycena usługi zostanie dokonana po bezpłatnej analizie wykonanej przez radcę prawnego albo adwokata. Jesteśmy Fundacją i dzięki temu koszty usługi prawnej są relatywnie bardzo niskie. Jest to jednak kwota nie niższa niż 100 zł i 17 zł opłaty od pełnomocnictwa w powierzonej sprawie.

Gość Latal

Też miałem kiedyś problem z Ultimo. Niebanalne cwaniaki. Straszył mnie sądem i pozwali, ale wiedziałem, że dług jest przedawniony i udało mi się z tego wyjść. Gorzej jak dług nie jest przedawniony. Najlepiej wtedy skorzystać z pomocy jakiejś kancelarii od długów. Ja, gdybym teraz miał taki problem pewnie bym tak zrobił. Pozdrawiam wszystkich z problemami z Ultimo i pamiętajcie o jednym, żeby się nie poddawać!

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...