Skocz do zawartości

Sprawa nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. ULTIMO

Polecane posty

Gość Maciej

Dzis otrzymałem pismo nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym  z sadu w mojej miejscowosci . Sprawa dotyczy chwilowki . Ktora przejeła firma Ultimo tak z tego wynika. Jak mozna sie odwołac i ewentualnie  na jakie argumenty. Dodam ze pismo z dn. 18.12.2019 a dosrarczone dziś tj 20.05.2020

Jest to standardowa procedura w sprawach chwilówek i banków. Wiele z nich sprzedaje wierzytelności na rzecz firm windykacyjnych, w tym funduszy sekurytyzacyjnych takich jak ULTIMO. Nie znając dokładnie okoliczności sprawy i uzasadnienia pozwu oraz nie widząc dokumentacji załączonej do pozwu przez powoda nie jesteśmy w stanie powiedzieć co dokładnie można napisać i na jakie powołać się argumenty. Jest wiele różnych zarzutów, które można podnieść w treści sprzeciwu od nakazu zapłaty. Ale jakie zarzuty będą właściwe w Pana sprawie zależy od treści pozwu oraz dowodów, którymi dysponuje strona przeciwna. Dlatego pełna odpowiedź na zadane przez Pana pytanie wymaga wnikliwej analizy prawnej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE posiadamy bogate już ponad 8-letnie doświadczenie w tego typu sprawach. Niewielką część wyników naszej pracy może Pan zobaczyć tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zachęcamy do kontaktu. 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Maciej

Wstepna analiza  bezpłatna, a późniejsze  kroki jaki koszt. ?? Te dokumenty trzeba zeskanowac i wyslac na e-mail. ?? Chcialbym znac cene ? Podpowiem ze dlug ma okolo 5-6 tys. Zł

Dokumenty należy zeskanować albo zrobić czytelne zdjęcia i przesłać na naszego maila. Wycena usługi zostanie dokonana po bezpłatnej analizie wykonanej przez radcę prawnego albo adwokata. Jesteśmy Fundacją i dzięki temu koszty usługi prawnej są relatywnie bardzo niskie. Jest to jednak kwota nie niższa niż 100 zł i 17 zł opłaty od pełnomocnictwa w powierzonej sprawie.

Gość Latal

Też miałem kiedyś problem z Ultimo. Niebanalne cwaniaki. Straszył mnie sądem i pozwali, ale wiedziałem, że dług jest przedawniony i udało mi się z tego wyjść. Gorzej jak dług nie jest przedawniony. Najlepiej wtedy skorzystać z pomocy jakiejś kancelarii od długów. Ja, gdybym teraz miał taki problem pewnie bym tak zrobił. Pozdrawiam wszystkich z problemami z Ultimo i pamiętajcie o jednym, żeby się nie poddawać!

• 4 weeks later...
Dnia 25.05.2020 o 05:41, Gość Latal napisał:

Też miałem kiedyś problem z Ultimo. Niebanalne cwaniaki. Straszył mnie sądem i pozwali, ale wiedziałem, że dług jest przedawniony i udało mi się z tego wyjść. Gorzej jak dług nie jest przedawniony. Najlepiej wtedy skorzystać z pomocy jakiejś kancelarii od długów. Ja, gdybym teraz miał taki problem pewnie bym tak zrobił. Pozdrawiam wszystkich z problemami z Ultimo i pamiętajcie o jednym, żeby się nie poddawać!

Ja korzystałam z pomocy Eurolege i super się skończyło. Jeszcze musieli z Ultimo zapłacić za moją sprawę 1800 złotych 😀

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...