Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gregor27

Mikrokasa opinie osób zadłużonych

Polecane posty

Gość Gregor27

Jakiś czas temu wziąłem pożyczkę w firmie Mikrokasa. Niestety straciłem pracę jeszcze przed koronawirusem i nie dostanę z tego powodu żadnego specjalnego zasiłku. Teraz nie mam z czego spłacać i pojawiła się windykacja. Zostałem też wpisany do BIG. Czy możecie mi powiedzieć jakie są Wasze opinie na temat firmy Mikrokasa? Czy lepiej będzie się z nimi dogadać i iść na ugodę, czy też lepiej dać sobie spokój i czekać na nakaz zapłaty z sądu? Czytałem wiele opinii o tej firmie, szkoda że dopiero po tym jak wziąłem u nich pożyczkę. Jeśli dobrze zrozumiałem to  z tych opinii wynika, że warunki na jakich udzielają pożyczek nie są tak do końca zgodne z zasadami prawa. Oprocentowanie jest bardzo wysokie, naliczają za wysokie opłaty itd. Co mi radzicie, dogadać się czy iść w proces sądowy, bo może się uda anulować cały dług?

Na tym etapie wypadałoby sprawdzić czy zastosowane przez firmę pożyczkową MIKROKASA koszty pozaodsetkowe kredytu konsumenckiego nie były zawyżone. Jeśli tak, to należałoby dokonać ponownej kalkulacji. Czy pojawi się postępowanie sądowe? Bardzo możliwe. Jednak broniąc się w sądzie można doprowadzić do oddalenia powództwa w całości (pełne oddłużenie) albo dokonać sądowej redukcji zadłużenia (oddalenie w części).

Jeśli sprawa trafi do sądu to chętnie Panu pomożemy w walce z firmą pożyczkową. 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Gregor27

A gdzie mogę sprawdzić czy te koszty kredytu nie były zawyżone? Czy możecie mi Państwo napisać jak to zrobić?

Jeśli zostanę pozwany do sądu przez firmę Mikrokasa to czy możecie mi pomóc w sprawie sądowej? Jakie dokumenty potrzebujecie żeby wasz prawnik mogł zająć się tą sprawą?

Może Pan przesłać do nas umowę celem sprawdzenia jej pod kątem zgodności z przepisami dot. kosztów kredytu konsumenckiego. Na tym etapie niestety nie da się nic zrobić. Trzeba czekać na pozew sądowy ze strony firmy pożyczkowej albo windykacyjnej - jeśli potencjalnie istniejące zadłużenie zostało zbyte. 

Naturalnie, jeśli sprawa trafi do sądu, a Pan otrzyma nakaz zapłaty lub nawet tylko pozew, to chętnie podejmiemy się analizy prawnej i pomocy. Zanim jednak cokolwiek się wydarzy mogą minąć miesiące. Jednak musi być Pan czujny i odbierać korespondencję pochodzącą z sądu. A po jej odebraniu natychmiast skontaktować się z naszą Kancelarią.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Gregor27

Super, dzięki za info! Odszukam umowę i wyslę do was skany, a jak będzie coś z sądu to od razu się zgłaszam. Pozdrawiam!

Gość Bińczycki

Polecam Eurolege! Mi pomogli w dwoch sprawach z chwilowkami. To akurat byly inny firmy m.in. PC i ta sprawa już wygrana a wyrok jest prawomocny. W drugiej prawnicy z chwilowki się odwolali i zlożyli apelacje. Ale jestem dobrej myśli bo nawet jak się rozmawia z mecenasem z Eurolege przez telefon, to od razu słychać, że facet naprawdę zna się na rzeczy!

Gość Gość

Udało się Panu rozwiązać sprawę?

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...