Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alina

Komornik

Polecane posty

Gość Alina

witam, komornik zajal moje konto nie dostalam zadnej informacji od komornika o zajeciu zadnych listow nic nie przychodzilo do mnie, co zrobic? czy komornik mogl zajac moje konto nie informujac mnie o tym?

Z Pani relacji wynika, że w sprawie nastąpiły błędy formalne w zakresie doręczeń przesyłek już na etapie postępowania sądowego. W tym momencie można zacząć działać w kierunku uchylenia tytułu egzekucyjnego w całości oraz umorzenia egzekucji. Jeśli przesyłki z sądu kierowane były pod niewłaściwy adres to szansa na skuteczne działanie sięga nawet 99%.

Chętnie przeanalizujemy Pani sprawę pod kątem prawnym i ewentualnie również pomożemy. 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Anna

dzień dobry,

dostałam dokumenty od komornika i w nich jest między innymi wykaz majątku. Moje pytanie brzmi czy ja muszę te wszystkie informacje przedstawić komornikowi? Jak taki wykaz majątku wypełnić? Proszę o pomoc.  

Zasadniczo osoba egzekwowana przez komornika sądowego obowiązana jest do przedstawienia wykazu majątku pod rygorem kar, np. grzywny. Więcej na temat obowiązków z tym związanych i ewentualnych kar za niestosowanie się do nich znajdzie Pani w naszym artykule dostępnym pod wskazanym linkiem: https://www.darmowyprawnik.eu/zawiadomienie-o-wszczeciu-egzekucji-i-wykaz-majatku-dla-komornika-co-to-jest/

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...