Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość joanna35

sprawa z kruk

Polecane posty

Gość joanna35

Dzień dobry,

Dostalam pismo z Kruka o kupieniu mojego długu w tym roku przez nich. Nakaz zaplaty jest wydany na mnie w 2016 roku, niestety nie odwolalam się wtedy bo nie wiedziałam jak. Czy możecie mi jakoś pomóc z nimi. Chcą żebym zgodziła się płacić po 300 zł. Nie wiem czy mam się zgodzić czy czekać na ewentualnego komornika. Chociaż konsultant w rozmowie stwierdził że juz nie komornicy tylko oni ściągają długi. Nie wiem co o tym myśleć. Proszę o poradę. 

Konsultant telefoniczny wprowadził Panią w błąd. Firma windykacyjna, która posiada tytuł wykonawczy może w każdej chwili złożyć wniosek o egzekucję do komornika sądowego. Pracownik firmy windykacyjnej nie ma żadnych uprawnień władczych wobec Pani osoby. Co innego komornik sądowy, który może dokonywać zajęcia np. rachunku bankowego, wynagrodzenia za pracę czy renty oraz emerytury.

Najpewniej na tym etapie sprawy trzeba będzie dogadywać się z firmą windykacyjną. Zanim to jednak nastąpi trzeba ustalić czy w sprawie sądowej nie doszło do uchybień formalnych, co ewentualnie umożliwiłoby uchylenie tytułu wykonawczego. Chętnie przeanalizujemy Pani sprawę.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Ziemowit

Sędzia ktory wznawia przedawniony kredyt sam powinien spłacać ten kredyt widykacje poza bankowe nie mają prawa ściągać Twojego kredytu gdyż nie mają podpisanej umowy

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...