Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość justyna

zadłużony spadek

Polecane posty

Gość justyna

Witam.Zwracam się do państwa z prośbą o analizę mojej sprawy. W 2011 roku zmarł mój wujek i pozostawił zadłużony spadek. W 2014 roku sąd postanowił,że ja, moja nieletnia siostra i wujek nabyliśmy spadek z dobrodziejstwem inwentarza. W 2016 roku bank spółdzielczy Olsztynek żąda spłaty kredytu 36 885,00 zł i odsetek 91 787,92. Nie mając z czego spłacić długu komornik postanawia umorzyć postępowanie egzekucyjne wobec stwierdzenia bezskuteczności egzekucji. Wujek zostawił aktywa w postaci połowy domu jednorodzinnego, ponieważ przed śmiercią podzielił dom z żoną, która spadek odrzuciła i posiada niezadłużoną połowę tego domu. Na ten moment sąd nakazał sprzedaż nieruchomości komornikowi aby spłacić wierzycieli ale mój wujek który był także spadkobiercą zmarł w sierpniu 2018 i sprawa się zatrzymała.Chcielibyśmy rozwiązać sprawę kredytu, ponieważ będzie to trwało zapewne latami i dług będzie ciągle rósł a my nie mamy możliwości żeby go spłacić w tak wysokiej kwocie, ponieważ spłacamy zaległości w ZUS, które również odziedziczyliśmy.Proszę o pomoc co możemy zrobić w sprawie tego kredytu.

Pani Justyno, sprawie ewidentnie należy się przyjrzeć bliżej i bardziej wnikliwie. Być może istnieją jeszcze jakieś szanse nawet na uchylenie niekorzystnego rozstrzygnięcia sądu. Taka analiza jednak wymaga nie tylko informacji, ale również dokumentacji źródłowej. Z przedstawianego przez Panią stanu faktycznego nie można dokładnie ustalić jakie były losy sprawy od momentu złożenia pozwu przez bank aż do momentu pojawienia się komornika.

Jeśli jest Pani zainteresowana pomocą z naszej strony zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...