Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wikary

Warto robić konsolidację kredytu w Gertin Banku?

Polecane posty

Gość Wikary

Mam trochę długów bankowych. 3 pozyczki i 2 kredyty. Każdego miesiąca ciągle te same problemy z przelewami. Zaczynam się gubić. A do tego jak jest koronawirus pracodawca obniżył mi pensje. I teraz mam problem ze spłatą na czas. Dostałem propozycję konsolidacji w Getinie. I teraz się zastanawiam czy warto? Jedna rata i wszystko niby lepiej. Ale czy ja na tym nie stracę? Wszystko ładnie wygląda z wierzchu, ale jak jest naprawdę?

Konsolidacja kredytów to zazwyczaj nie jest dobre rozwiązanie. Wynika to z faktu, że wiele banków czy firm pożyczkowych dolicza do dłużnej sumy koszty, prowizje, opłaty, a nawet odsetki z poprzednich zobowiązań wrzucając je w jedno i dodając dodatkowe koszty, odsetki, prowizje. Nazywa się to inaczej rolowaniem długu. Nie znamy dokładnie Pana sytuacji, ale konsolidacja zadłużenia to zazwyczaj chwilowe polepszenie swojej sytuacji z długoterminowym jej zdecydowanym pogorszeniem.

Więcej na temat zła konsolidacji znajdzie Pan tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/ugoda-z-bankiem-restrukturyzacja-i-konsolidacja-kredytu-czy-warto-poradnik/

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...