Skocz do zawartości

Warto robić konsolidację kredytu w Getin Banku?


Gość Wikary

Polecane posty

Gość Wikary

Mam trochę długów bankowych. 3 pozyczki i 2 kredyty. Każdego miesiąca ciągle te same problemy z przelewami. Zaczynam się gubić. A do tego jak jest koronawirus pracodawca obniżył mi pensje. I teraz mam problem ze spłatą na czas. Dostałem propozycję konsolidacji w Getinie. I teraz się zastanawiam czy warto? Jedna rata i wszystko niby lepiej. Ale czy ja na tym nie stracę? Wszystko ładnie wygląda z wierzchu, ale jak jest naprawdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolidacja kredytów to zazwyczaj nie jest dobre rozwiązanie. Wynika to z faktu, że wiele banków czy firm pożyczkowych dolicza do dłużnej sumy koszty, prowizje, opłaty, a nawet odsetki z poprzednich zobowiązań wrzucając je w jedno i dodając dodatkowe koszty, odsetki, prowizje. Nazywa się to inaczej rolowaniem długu. Nie znamy dokładnie Pana sytuacji, ale konsolidacja zadłużenia to zazwyczaj chwilowe polepszenie swojej sytuacji z długoterminowym jej zdecydowanym pogorszeniem.

Więcej na temat zła konsolidacji znajdzie Pan tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/ugoda-z-bankiem-restrukturyzacja-i-konsolidacja-kredytu-czy-warto-poradnik/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • EUROLEGE Kancelaria changed the title to Warto robić konsolidację kredytu w Getin Banku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...