Skocz do zawartości

BIK


Gość Joanna

Polecane posty

Gość Joanna

Witam. Mam złą historie w BIK co prawda kredytu w banku chce na razie ( ale nie ukrywam, że kredyt przydałby się na wyjscie z problemów). W jaki sposób można wyczyścić zła historie? Dziękuję i życzę samych sukcesów 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Joanno, sprawa czyszczenia wpisów w BIK to bardzo ciężka sprawa. Jeśli bank na Pani wniosek dobrowolnie nie usunie wpisu, to niestety jedynym wyjściem jest postępowanie sądowe o naruszenie dóbr osobistych z obowiązkiem wykreślenia wpisu. Warunkiem powodzenia procesu byłoby jednak to, że zobowiązanie nie istnieje w ogóle albo istnieje w innej wysokości niż to co znajduje się we wpisie.

Co do wpisów w BIK to poruszaliśmy już ten temat na naszym blogu. Podajemy link do artykułu: https://www.darmowyprawnik.eu/czyszczenie-bik-jak-wyczyscic-bik-poradnik-dla-wpisanych-do-bik/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz duzo oszustow, co proponuja wykreślenia z biku i bigu za pieniądze. Zakladaja jakieś stronki w internecie albo polują na ofiary na grupach na facebooku. Ja im nie ufam bo to w wiekszości naciągacze, biora za uslugi po 1000 - 2000 zlotych, nic nie robią i potem mowia, ze sorry ale sie nie udało. Moja znajoma sie tak nacieła. Dlatego uwazajcie komu powierzacie swoje sprawy. Czytajcie komentarze i opinie o tych firmach i pytajcie o wszystko co jest dla was niejasne. ?
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...