Skocz do zawartości

Windykacja profi Credit


Gość Mirosław

Polecane posty

Gość Mirosław

Witam mam problemy z winykatorami z profi Credit. Miałem zły okres i zapożyczyłem się u nich, wpadłem w pętle zadłużenia. Starałem się jak mogłem spłacać raty. Miałem u nich 3 pożyczki. Jedną spłaciłem. Chodzi o weksel i kwotę 11000. Może coś ktoś podpowie co dalej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spłacił Pan pierwszą pożyczkę w całości i nie minęło od tej pory więcej niż 1 rok to można żądać zwrotu kosztów, o ile istnieją ku temu podstawy. Stwierdzić to jednak można dopiero po wnikliwej analizie umowy i dokonywanych wpłat.

Wielu podopiecznych naszej Kancelarii EUROLEGE zgłasza się z problemem nękania ich przez windykatorów. Takie częste SMS, maile i telefony połączone z nachodzeniem fizycznym mogą stanowić przestępstwo uporczywego nękania. Musi Pan ocenić, czy w Pana przypadku działania windykacyjne przekraczają tę granicę. Więcej na ten temat znajdzie Pan w naszym poradniku: https://www.eurolege.pl/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/

Windykacja z Profi Credit, tak jak i każdej firmy pożyczkowej bywa często dotkliwa i trudna. Jeśli jest prowadzona w granicach prawa, to trzeba się z tym pogodzić. Jeżeli jednak windykator przekracza swoje uprawienia, to można ten fakt zgłaszać odpowiednim organom. Niemniej, jeśli osoba pożyczkobiorcy jest świadomym swoich praw konsumentem na pewno wybroni się przed opresyjnością działań pracownika firmy windykacyjnej czy pożyczkowej. Ważne jest, aby nie tracić zimnej głowy. Jeśli przekraczane są granice, w tym wchodzenie do domu bez pozwolenia, czy bezprawne próby użycia siły to zawsze należy o tym informować policję i prokuraturę. Nawet jeśli zadłużenie istnieje i nie jest zawyżone - a z tym drugim bywa różnie - to windykator nie jest uprawniony do jakichkolwiek czynności zmierzających do przymusowego ściągnięcia zadłużenia. Takie prawo ma wyłącznie komornik sądowy i to tylko na podstawie prawomocnego tytułu wykonawczego. Brak takiego tytułu oznacza brak możliwości przymusowej egzekucji komorniczej.

Z firmą Profi Credit przeprowadziliśmy już setki postępowań, z czego zdecydowana większość kończyła się całkowitym sukcesem. To jest jednak możliwe dopiero wówczas, gdy sprawa trafi do sądu. Na tym etapie dopiero będziemy w stanie pomóc. Odsyłamy również do ciekawego artykułu poświęconego sprawom z Profi Credit na naszym blogu: https://www.eurolege.pl/wygrac-profi-credit-poradnik-dluznika-wekslowego/

Na pewno warto też zapoznać się i z tym artykułem dotyczącym firmy Profi Credit: https://www.anty-dlug.pl/profi-credit-komornik-sprawa-sadowa/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Witam. Mam problem z windykacja Profi Credit. Mam wypowiedziane 2 pozyczki.Z powodu utraty pracy nie mogłam spłacać rat. Windykator neka  mnie  systematycznie. Raz w tygodniu przyjeżdża do mnie,raz w tygodniu pod adres zameldowania.  Dziś próbował zastraszyć moich rodziców-podawał się za komornika sądowego.  Jestem na skraju załamania nerwowego.  Nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam.Mam wpłacony kapitał na 2 pozyczkach- z czego na jednej mam do spłaty  tylko około 500 zł.

Ps. Pamiętajcie , trzeba być fryzjerem aby brać pożyczkę  w Profi. To usłyszałam od chińskiego windykatota

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justynamoże spróbuj wezwać policję, jak odjedzie z asystą 2-3 razy to mu się odechce.

Dużo czytałam na forum i to podobno pomaga, prawnik z którym jestem w stałym kontakcie uprzedzał mnie, że mogą być takie sytuacje i powiedział żeby za każdym razem wzywać policję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2021 o 19:06, Justyna napisał:

Witam. Mam problem z windykacja Profi Credit. Mam wypowiedziane 2 pozyczki.Z powodu utraty pracy nie mogłam spłacać rat. Windykator neka  mnie  systematycznie. Raz w tygodniu przyjeżdża do mnie,raz w tygodniu pod adres zameldowania.  Dziś próbował zastraszyć moich rodziców-podawał się za komornika sądowego.  Jestem na skraju załamania nerwowego.  Nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam.Mam wpłacony kapitał na 2 pozyczkach- z czego na jednej mam do spłaty  tylko około 500 zł.

Ps. Pamiętajcie , trzeba być fryzjerem aby brać pożyczkę  w Profi. To usłyszałam od chińskiego windykatota

 

Dnia 10.02.2021 o 08:32, Marcia napisał:

@Justynamoże spróbuj wezwać policję, jak odjedzie z asystą 2-3 razy to mu się odechce.

Dużo czytałam na forum i to podobno pomaga, prawnik z którym jestem w stałym kontakcie uprzedzał mnie, że mogą być takie sytuacje i powiedział żeby za każdym razem wzywać policję. 

Pani Marta ma oczywiście rację. W takich sytuacjach bezwzględnie należy wzywać policję. Dodamy, że podszywanie się pod komornika sądowego jest karalne. To takie samo przestępstwo jak podszywanie się pod policjanta czy innego funkcjonariusza publicznego. Więcej na temat tego co może, a czego nie może windykator znajdzie Pani na naszym blogu: https://www.eurolege.pl/co-moze-windykator-terenowy/

Jeżeli takie przypadki rzeczywiście miały miejsce i była Pani ich świadkiem, to powinna Pani niezwłocznie zgłosić ten fakt odpowiednim organom.

W sprawach sądowych z Profi Credit mamy bardzo dobre statystyki. A żaden prawdziwy komornik się nie pojawi do czasu, aż firma pożyczkowa nie pozwie Pani do sądu i nie wygra sprawy prawomocnie. Od każdego nakazu zapłaty czy innego orzeczenia sądu zawsze możemy pomóc się odwołać. Nie może Pani dać się zastraszyć. Jeśli potrzebuje Pani pomocy zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. Jakiś czas temu zjawił się u mnie windykator z Profi Crefit nie ukrywam iż wyprowadził mnie z równowagi, zaczął po mnie krzyczeć nie chciał wyjść z mieszkania powiedziałam że jak nie wyjdzie wezwę policję zaczął się śmiać straszyć mnie więzieniem itp itd na sam koniec jak był na korytarzu oznajmił  cytuje "ŻE K**** MNIE WYDAŁA NA ŚWIAT". To już przechodzi ludzkie pojęcie co się wyprawia. Co robić z takim kimś? Nie ukrywam iż zaznaczył też że będzie jeździł do mojego domu rodzinnego. Ktoś pomoże? Nie jestem osobą majętna ledwo wiąże koniec z końcem a tu takie coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2021 o 16:34, Katarzyna88 napisał:

Witam. Jakiś czas temu zjawił się u mnie windykator z Profi Crefit nie ukrywam iż wyprowadził mnie z równowagi, zaczął po mnie krzyczeć nie chciał wyjść z mieszkania powiedziałam że jak nie wyjdzie wezwę policję zaczął się śmiać straszyć mnie więzieniem itp itd na sam koniec jak był na korytarzu oznajmił  cytuje "ŻE KURWA MNIE WYDAŁA NA ŚWIAT". To już przechodzi ludzkie pojęcie co się wyprawia. Co robić z takim kimś? Nie ukrywam iż zaznaczył też że będzie jeździł do mojego domu rodzinnego. Ktoś pomoże? Nie jestem osobą majętna ledwo wiąże koniec z końcem a tu takie coś.

Pani Katarzyno, jeśli windykator jest nachalny i obraża należy nagrywać jego interwencje informując go o tym. Windykator jest zwykłym pracownikiem firmy windykacyjnej i nic wobec Pani nie może. Dlatego tak się frustruje. Więcej o tym co może a czego nie może windykator znajdzie Pani w naszym poradniku dostępny tutaj: https://www.eurolege.pl/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/

Oczywiście jeśli chciałaby Pani uzyskać szersza pomoc zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam serdecznie,

Był u mnie zły czas, wziąłem pożyczkę w tym Profi Credit, przez biuro kredytowe. Zapłaciłem jedną ratę, później sytuacja się skomplikowała, nie spłaciłem i przyznam szczerze, że zapomniałem o sprawie. Pojawił się komornik w związku z tą sprawą, aczkolwiek miał utrudnione zadanie, gdyż była u mnie inna egzekucja, więc w sumie nic nie uzyskał.

Po jakimś czasie, Profi Credit wycofało sprawę od komornika i postanowiło na własną rękę się tym zająć. Skontaktowała się ze mną ta pani z biura kredytowego i zaczęła mnie straszyć wyłudzeniem, że zawiadomi prokuraturę. Pojawiła się u mnie w pracy razem z windykatorem z Profi Credit. Kobieta jest arogancka, wyzywa mnie itp. 

Dla jasności, nie unikam tego długu, tylko jakby to rzec, odwlekam w czasie, ale powiedziałem że mogę spłacać dobrowolnie po 500zł, bo mnie na więcej nie stać.

Ta kobieta nie chce o tym słyszeć, tylko do prokuratora, albo żebym po 1000zł wpłacał. Powiedziałem, że będę po 500zł co miesiąc, bo więcej nie dam rady, mam też inne długi. Wpłaciłem to 500zł jak mówiłem i chcę tak co miesiąc, inaczej nie dam rady.

Jestem kłębkiem nerwów, co mam dalej robić? Dlaczego kobieta z biura kredytowego mnie zastrasza? Czy ona w ogóle tak może?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 26.07.2021 o 14:30, Camel napisał:

Witam serdecznie,

Był u mnie zły czas, wziąłem pożyczkę w tym Profi Credit, przez biuro kredytowe. Zapłaciłem jedną ratę, później sytuacja się skomplikowała, nie spłaciłem i przyznam szczerze, że zapomniałem o sprawie. Pojawił się komornik w związku z tą sprawą, aczkolwiek miał utrudnione zadanie, gdyż była u mnie inna egzekucja, więc w sumie nic nie uzyskał.

Po jakimś czasie, Profi Credit wycofało sprawę od komornika i postanowiło na własną rękę się tym zająć. Skontaktowała się ze mną ta pani z biura kredytowego i zaczęła mnie straszyć wyłudzeniem, że zawiadomi prokuraturę. Pojawiła się u mnie w pracy razem z windykatorem z Profi Credit. Kobieta jest arogancka, wyzywa mnie itp. 

Dla jasności, nie unikam tego długu, tylko jakby to rzec, odwlekam w czasie, ale powiedziałem że mogę spłacać dobrowolnie po 500zł, bo mnie na więcej nie stać.

Ta kobieta nie chce o tym słyszeć, tylko do prokuratora, albo żebym po 1000zł wpłacał. Powiedziałem, że będę po 500zł co miesiąc, bo więcej nie dam rady, mam też inne długi. Wpłaciłem to 500zł jak mówiłem i chcę tak co miesiąc, inaczej nie dam rady.

Jestem kłębkiem nerwów, co mam dalej robić? Dlaczego kobieta z biura kredytowego mnie zastrasza? Czy ona w ogóle tak może?

 

Prosimy o kontakt. Być może będziemy w stanie pomóc. Musimy jedynie bliżej poznać sytuację. Numer tel: 530 333 130 lub mail: kontakt@eurolege.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. Również mam kredyty, aż 3 w Profi CREDIT. Do tej pory spłacałam w miarę regularnie, czasami tygodniowy poślizg. Niestety, ostatnio tak się pokręciło, że zmieniłam pracę, mniej zarabiam, no i stało się, opóźnienie w spłacie kredytu. Prawie miesiąc. Rozmawiałam z kobietą z działu windykacji, powiedziałam jej, że wpłaciłam 5-go listopada ratę. Nie wiem jak to się stało, ale anulowało mi przelew. Nie sprawdzałam. Wczoraj z tą samą kobietą rozmawiałam i umówiłam się, W jeśli dzisiaj się nie zaksięguje, to będzie dzwonić. Ale nie powiem, rozmowa była nawet miła. Natomiast dzisiaj... Nasłuchałam się dzisiaj od kłamców itd.

rano usiadłam i ,, puszczałam" rachunki, raty itd i również od razu puściłam ratę- a od przypadku, bo jak się nie zaksięguje, to będzie na zaś. 

Oczywiście nasłuchałam się jaka to ja nie jestem... Też mnie dzisiaj straszyła, że przyjadą pod zakład pracy i będę się tłumaczyć windykatorowi. 

Ale, co miesiąc mam od nich telefon, że mam nową ofertę pożyczki. Po prostu nie do odrzucenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.11.2021 o 20:49, AgSt.12 napisał:

Witam. Również mam kredyty, aż 3 w Profi CREDIT. Do tej pory spłacałam w miarę regularnie, czasami tygodniowy poślizg. Niestety, ostatnio tak się pokręciło, że zmieniłam pracę, mniej zarabiam, no i stało się, opóźnienie w spłacie kredytu. Prawie miesiąc. Rozmawiałam z kobietą z działu windykacji, powiedziałam jej, że wpłaciłam 5-go listopada ratę. Nie wiem jak to się stało, ale anulowało mi przelew. Nie sprawdzałam. Wczoraj z tą samą kobietą rozmawiałam i umówiłam się, W jeśli dzisiaj się nie zaksięguje, to będzie dzwonić. Ale nie powiem, rozmowa była nawet miła. Natomiast dzisiaj... Nasłuchałam się dzisiaj od kłamców itd.

rano usiadłam i ,, puszczałam" rachunki, raty itd i również od razu puściłam ratę- a od przypadku, bo jak się nie zaksięguje, to będzie na zaś. 

Oczywiście nasłuchałam się jaka to ja nie jestem... Też mnie dzisiaj straszyła, że przyjadą pod zakład pracy i będę się tłumaczyć windykatorowi. 

Ale, co miesiąc mam od nich telefon, że mam nową ofertę pożyczki. Po prostu nie do odrzucenia.

Jeśli w przyszłości pojawi się problem - głównie sprawa sądowa - to zapraszamy do kontaktu. Akurat w sprawach Profi Credit mamy duże doświadczenie i wiemy gdzie leży problem w zawieranych umowach 🙂 Zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2021 o 08:16, EUROLEGE Kancelaria napisał:

Jeśli w przyszłości pojawi się problem - głównie sprawa sądowa - to zapraszamy do kontaktu. Akurat w sprawach Profi Credit mamy duże doświadczenie i wiemy gdzie leży problem w zawieranych umowach 🙂 Zapraszamy do kontaktu: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Nawet jeśli zrezygnowałam z ,, możliwości" prawnej pomocy -oczywiście z Profi CREDIT... ??? Mam jednak nadzieję że nie będzie sprawy sądowej, chociaż z nimi to nic nie wiadomo 😱

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AgSt.12 napisał:

Nawet jeśli zrezygnowałam z ,, możliwości" prawnej pomocy -oczywiście z Profi CREDIT... ??? Mam jednak nadzieję że nie będzie sprawy sądowej, chociaż z nimi to nic nie wiadomo 😱

Z naszego doświadczenia wynika, że pozwy z firmy Profi Credit to częste zdarzenia procesowe. Mamy dużo spraw przeciwko temu powodowi.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

U mnie wczoraj byl windykator z profi credit w niedziele po 20.00 zaczal bic piesciami do drzwi i jak tata otwarl to zaczal krzyczec, ze chce ze mna rozmawiac a ja sie schowalam, bo mnie sparalizowalo od jego bandziorskiego tonu. Tata zamknal drzwi a on znow zaczal bic piesciami do drzwi, nie wiem co krzyczal ale dal kartke ze swoimi danymi jako windykator terenowy i powiedzial, ze we wtorek wroci po pieniadze. Ja poki pracowalam to splacalam ( mam u nich 2 pozyczki ) tym niemniej pojawila sie choroba i mam orzeczona niepelnosprawnosc. W zwiazku z trudna sytuacja zlozylam wniosek o upadlosc konsumencka i sprawa jest w toku. Nie mam mocy przyspieszenia trybu rozpoznawania spraw w sadzie. To zajscie z windykatorem zglosilam na komende, prosilam funkcjonariusza aby zadzwonil na ten numer i powiedzial mu aby zaprzestal takich agresywnych wizyt, ale policjant stwierdzil, ze ten facet tak go nie poslucha, bo to jego praca i jak znow przyjdzie to mam dzwonic na 112. I boli mnie to, bo tata jest po zawale i nie chcialam aby dowiedzial sie o moich problemach. Dodam, ze kapitaly u nich mam splacone. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...