Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamany

Debet na koncie i przegrana na giełdzie

Polecane posty

Gość Załamany

Na początku pandemia koronawirusa zainwestowałem pieniądze ma giełdzie. Początkowo szło dobrze. Byłem na plusie. Pomyślałem, żeby szybciej i więcej zarabiać trzeba wziąć debet na koncie. Wziąłem kilka tysięcy. Akcje mojej spółki poszły w dół i tym samym straciłem nie tylko oszczędności. Zostały mi też długi. Bo debet na koncie w banku spółdzielczym muszę spłacić. Czy mogę jakoś anulować ten debet? W końcu przegrałem pieniądze nie że swojej winy. Żona już o wszystkim wie i powiedziała, że jak tego nie naprawię to koniec z nami i ona odchodzi. Proszę o pomoc.

Nie ma czegoś takiego jak anulowanie debetu. Nie znamy dokładnie umowy łączącej Pana z bankiem. Być może da się coś zrobić, ale to wymaga dokładnej analizy prawnej. Ponadto ewentualne ruchy w celu anulowania zadłużenia albo zmniejszenia jego wartości można skutecznie wykonywać dopiero na etapie sądowym. Czyli dopiero wówczas, gdy bank pozwie Pana do sądu o zapłatę długu. To będzie dopiero miejsce i czas na ewentualne ruchy. Gdyby jednak spłacił Pan całość zadłużenia to naturalnie sprawa nie znajdzie swojego finału w sądzie.

Gdyby sprawa trafiła do sądu zachęcamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...