Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek11199@wp.pl

Wizyta komornika

Polecane posty

Witam serdecznie, mam pytanie co zrobić żeby powstrzymać wizytę komornika w mieszkaniu. Chciałbym tego uniknąć ponieważ to nie jest moje mieszkanie i w ogóle chciałbym tego uniknąć. Czy jest jakaś opcja? 

3 godziny temu, bartek11199@wp.pl napisał:

Witam serdecznie, mam pytanie co zrobić żeby powstrzymać wizytę komornika w mieszkaniu. Chciałbym tego uniknąć ponieważ to nie jest moje mieszkanie i w ogóle chciałbym tego uniknąć. Czy jest jakaś opcja? 

Rozumiemy, że sprawa znajduje się na etapie postępowania egzekucyjnego, czyli czynności prowadzonych przez komornika sądowego. Niestety, ale większych szans na zatrzymanie działań komornika w terenie nie ma. Wyjątkiem jest sytuacja, w której jeszcze na etapie postępowania sądowego doszło do uchybień natury formalnej. W takim przypadku możliwe jest nie tylko zatrzymanie działań komornika, ale też odzyskanie zabranych pieniędzy.

Chętnie przeanalizujemy Pana sprawę i ustalimy czy istnieją szanse na pomoc. A jeśli tak, to takiej pomocy możemy się podjąć.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...