Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcelina7900X

Nakaz zapłaty z Ferratum Bank

Polecane posty

Gość Marcelina7900X

Dziej dobry. Czy ktoś miał do czynienia z takim tworem pożyczkowym jak Ferratum Bank? Wzięłam jakiś czas temu pożyczkę i myślałam, że wszystko spłacone. A tutaj takie rzeczy. Nakaz zapłaty jest z e-sądu. Można się od tego jakoś odwołać i nie płacić? Szczerze trochę się boję.

Pani Marcelino, Ferratum Bank to zagraniczna firma pożyczkowa, która działa również na terytorium Polski. Jako Kancelaria EUROLEGE mieliśmy z nią do czynienia wielokrotnie i wielokrotnie udawało nam się wybronić naszych klientów w procesach sądowych. Ciekawy opis tego czym jest Ferratum Bank i jak sobie z nim radzić znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/nakaz-zaplaty-i-pozew-z-ferratum-bank-o-zaplate-pozyczki-jak-sie-bronic/

Tradycyjnie Ferratum Bank składa pozwy w EPU, co daje możliwość szybszego i tańszego załatwiania spraw. Pani oczywiście powinna odwołać się od wydanego przez e-sąd nakazu zapłaty. Jeśli pozew w EPU został złożony przed 7 lutego 2020 roku to sprawa zostanie przekierowana do sądu właściwego dla Pani miejsca zamieszkania. A jeśli 7 lutego 2020 roku albo później to sprawa zostanie umorzona i ewentualnie Ferratum Bank złoży pozew w sądzie tradycyjnym po raz drugi.

Oczywiście zachęcamy do kontaktu. Od ponad 8 lat reprezentujemy osoby zadłużone w sporach z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi oraz bankami. Chętnie pomożemy Pani w procesie sądowym z Ferratum Bank.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Celina

Również otrzymałam sądowy nakaz zaplaty z e-sądu w sprawie Ferratum Bank. Prześle wam dokumenty. Liczę, że mi coś przynajmniej doradzicie. Chociaż wolałabym pomoc w pisaniu bo to jak oni piszą pozew to jest czarna magia. Czuje się jak dziecko czytając te prawnicze bełkoty.

Dnia 21.06.2020 o 06:35, Gość Celina napisał:

Również otrzymałam sądowy nakaz zaplaty z e-sądu w sprawie Ferratum Bank. Prześle wam dokumenty. Liczę, że mi coś przynajmniej doradzicie. Chociaż wolałabym pomoc w pisaniu bo to jak oni piszą pozew to jest czarna magia. Czuje się jak dziecko czytając te prawnicze bełkoty.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu Pani Celino. Nasi prawnicy chętnie przeanalizują Pani dokumenty i pomogą w sprawie przeciwko windykatorowi.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...