Skocz do zawartości

Pożyczka pod zastaw domu


Gość Pożyczka pod zastaw domu

Polecane posty

Gość Pożyczka pod zastaw domu

Mam wielki problem. Muszę wziąć duża pożyczkę żeby spłacić kilka innych mniejszych bo już komornicy nie dają mi spokoju. Jestem na skraju załamania i depresji. Chciałem wziąć normalną pożyczkę w banku, ale mi powiedzieli, że że względu na kiepską historię w BIK nie mam szans. W chwilówkach takim jak ja też nie dają bo zaostrzyli warunki.

Na przystanku znalazłem ogłoszenie, że dają pozyczki nawet jak się ma komornika. Warunki są dwa. Muszę założyć firmę i dac mieszkanie pod zastaw. Mieszkanie mam gdzieś warte 200 tysięcy. To od rodziców dostałem. A pożyczkę wezmę tak 80 tysięcy. Liczę, że szybko stanę na nogi i odrobię wszystko. Czy takie pozyczki to jest jakieś duże zagrożenie? Czuję tylko obawę przed tym, że to nie jest jakaś taka oficjalna firma. Proszę o radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie jest to jednak ze sztuczek firm z sektora pozabankowego. Założenie działalności ma pozwolić na obejście przepisów o kredycie konsumenckim. Po wprowadzonych w niedawnym czasie obostrzeniach, które nałożone zostały na legalnie działającą branżę pożyczek pozabankowych takie firmy jak Pan opisuje wyrosły jak grzyby po deszczu. Ciekawy artykuł na ten temat znajdzie Pan tutaj: https://www.rp.pl/Konsumenci/305059896-Tarcza-antykryzysowa-30-surowe-kary-za-lichwiarskie-pozyczki.html

Co do spraw komorniczych to być może da się coś jeszcze zrobić. Nie może się Pan jeszcze poddawać.Trzeba jednak sprawy przeanalizować i sprawdzić, czy jeszcze na etapie sądowym nie dochodziło do nieprawidłowości proceduralnych. Gdyby tak było to postępowania egzekucyjne można umorzyć i nawet odzyskać zabrane w ich toku środki. Zachęcamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...