Skocz do zawartości

Kolejna pożyczka w Centrum Rozwiązań Kredytowych

Gość Bogusia z Wrocławia

Polecane posty

Gość Bogusia z Wrocławia

Witam wszystkich na forum. Mam problem z nożyczkami w Szybka Gotówka i Centrum Rozwiązań Kredytowych. Kiedyś miałam jednak w Szybkiej Gotówce. Później zaczęli mi sami refinansowania i teraz z 1000 zł z groszsmi mam już prawie 7 tysięcy do zaplaty...

Mogę jakoś liczyć na waszą pomoc? Pisałam do nich, ale jedyne co otrzymuje w odpowiedzi to, że mam płacić i już. Taka umowa i takie paragrafy. Naprawdę nic nie da się zrobić? Proszę o poradę.

3 godziny temu, Gość Bogusia z Wrocławia napisał:

Witam wszystkich na forum. Mam problem z nożyczkami w Szybka Gotówka i Centrum Rozwiązań Kredytowych. Kiedyś miałam jednak w Szybkiej Gotówce. Później zaczęli mi sami refinansowania i teraz z 1000 zł z groszsmi mam już prawie 7 tysięcy do zaplaty...

Mogę jakoś liczyć na waszą pomoc? Pisałam do nich, ale jedyne co otrzymuje w odpowiedzi to, że mam płacić i już. Taka umowa i takie paragrafy. Naprawdę nic nie da się zrobić? Proszę o poradę.

Na tym etapie postępowania najlepiej zgłosić sprawę do UOKiK. Aktualnie prowadzone jest postępowanie przez Prezesa UOKiK przeciwko wskazanym firmom: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16400

Gdyby sprawa znalazła się na etapie sądowym to oczywiście zachęcamy do podejmowania obrony i kontaktu z naszą Kancelarią. Mamy duże doświadczenie w tego rodzaju sprawach, a przeciwko Szybkiej Gotówce i Centrum Rozwiązań Kredytowych mieliśmy okazję stoczyć wiele procesów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygralismy-z-centrum-rozwiazan-kredytowych-refinansowania-z-szybka-gotowka-byly-nieskuteczne/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

• 2 weeks later...
Gość WikiB
Dnia 9.06.2020 o 06:09, Gość Bogusia z Wrocławia napisał:

Odradzam. Brałam i żałuję. Czekam na pozew z sądu i jak dostanę odzywam się do Eurolege. Wzięłam 1500 a już mi zrolowali dług do 4500 z groszami. Zwykła lichwa i tyle. Trzeba ich nauczyć.

Dnia 21.06.2020 o 08:53, Gość WikiB napisał:

Odradzam. Brałam i żałuję. Czekam na pozew z sądu i jak dostanę odzywam się do Eurolege. Wzięłam 1500 a już mi zrolowali dług do 4500 z groszami. Zwykła lichwa i tyle. Trzeba ich nauczyć.

Jak już otrzyma Pani pozew z sądu to zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w sprawie przeciwko CRK albo Gwarant24

Mamy ponad 8-letnie doświadczenie w obronie sądowej osób, które zostały pozwane o zapłatę przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...