Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Barbara68

Pożyczka w Visset i pozew z Invesystem

Polecane posty

Gość Barbara68

Dostałam pozew o zapłatę z podmiotu Invesystem. Brałam kiedyś pożyczkę i pożyczkodawca ro byla firma visset. Nie rozumiem dlaczego mam to płacić? Proszę o wyjaśnienie i ewentualnie o pomoc w mojej sprawie.

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie firma Invesystem była zapewne poręczycielem za Pani dług w firmie pożyczkowej Visset. W związku z tym, że rzekomo spłaciła to zadłużenie za Panią do firmy Visset to teraz żąda zapłaty, czyli zwrotu tego sama świadczyła nie będąc faktycznie dłużnikiem.

Pytanie jednak, czy faktycznie doszło do spłaty i czy sama konstrukcja umowy, w której włączył się podmiot trzeci nie godzi w prawa konsumenta w tym konkretnym przypadku? Tego nie wiemy, ale chętnie przyjrzymy się sprawie i dokonamy jej oceny pod kątem prawnym. Możemy również zapewnić pomoc prawnika, który specjalizuje się w procesach sądowych przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Jan

Też potrzebuję pomocy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty. Mogę liczyć, że mi pomożecie pozbyć się pozwu od firmy pożyczkowej Rapida?

Dnia 10.06.2020 o 17:16, Gość Jan napisał:

Też potrzebuję pomocy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty. Mogę liczyć, że mi pomożecie pozbyć się pozwu od firmy pożyczkowej Rapida?

Naturalnie, chętnie Panu pomożemy w procesie sądowym z firmą Rapida. Mieliśmy już z ta firmą do czynienia w bardzo wielu procesach.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Gość Oluńka

Też mam sprawę z tym Invesystem. Nakaz zapłaty z e-sądu dzisiaj odebrała moja mama. Trochę była na mnie zła, ale razem znaleźliśmy to forum. Mogę liczyć, że mi też pomożecie?

11 godzin temu, Gość Oluńka napisał:

Też mam sprawę z tym Invesystem. Nakaz zapłaty z e-sądu dzisiaj odebrała moja mama. Trochę była na mnie zła, ale razem znaleźliśmy to forum. Mogę liczyć, że mi też pomożecie?

Oczywiście, że TAK. Nasi prawnicy z chęcią pomogą w napisaniu sprzeciwu i dalszej reprezentacji. Zapraszamy do kontaktu.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...