Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jacek198989

3 chwilówki- jak wybrnąć?

Polecane posty

Gość Jacek198989

Witam serdecznie,

niestety wpadłem w spiralę spłacania chwilówek chwilówkami. Do końca miesiąca mam do spłaty:

Vivus- ok. 8.500zl

Viasms- 4600zl

Filarum- 4600zl

Mam już dość spłacania pożyczki pożyczką. Chciałbym wyjść na prostą. Potrzebuję jednak trochę czasu. Niestety nie pomogła też trudna sytuacja związana z koronawirusem. 

Postanowiłem wyjechać za granicę, aby zwiększyć przepływ środków pieniężnych. 

Środki jakie będę posiadać na koniec miesiąca to ok. 7-8 tys.

W kolejnym miesiącu będzie to 4 tys. i w następnym 4. 

Potrzebuję po prostu czasu. Mój adres zameldowania jest w domu rodziców. Ja już tam nie mieszkam, także korespondencja ze mną może odbyć się jedynie drogą telefoniczną lub mailową. Nie chciałbym, aby rodzice otrzymywali jakiekolwiek listy z windykacji z podanymi kwotami zadłużenia. Co mam robić? Jedyne, czego potrzebuje to ok. 3 miesiące na ogarnięcie tej trudnej sytuacji. 

Proszę o jakąkolwiek pomoc. Jestem w fatalnej formie fizycznej. Nie śpię, nie jem. Chcę skończyć z tym pożyczaniem i wystartować na nowo. 

20 godzin temu, Gość Jacek198989 napisał:

Witam serdecznie,

niestety wpadłem w spiralę spłacania chwilówek chwilówkami. Do końca miesiąca mam do spłaty:

Vivus- ok. 8.500zl

Viasms- 4600zl

Filarum- 4600zl

Mam już dość spłacania pożyczki pożyczką. Chciałbym wyjść na prostą. Potrzebuję jednak trochę czasu. Niestety nie pomogła też trudna sytuacja związana z koronawirusem. 

Postanowiłem wyjechać za granicę, aby zwiększyć przepływ środków pieniężnych. 

Środki jakie będę posiadać na koniec miesiąca to ok. 7-8 tys.

W kolejnym miesiącu będzie to 4 tys. i w następnym 4. 

Potrzebuję po prostu czasu. Mój adres zameldowania jest w domu rodziców. Ja już tam nie mieszkam, także korespondencja ze mną może odbyć się jedynie drogą telefoniczną lub mailową. Nie chciałbym, aby rodzice otrzymywali jakiekolwiek listy z windykacji z podanymi kwotami zadłużenia. Co mam robić? Jedyne, czego potrzebuje to ok. 3 miesiące na ogarnięcie tej trudnej sytuacji. 

Proszę o jakąkolwiek pomoc. Jestem w fatalnej formie fizycznej. Nie śpię, nie jem. Chcę skończyć z tym pożyczaniem i wystartować na nowo. 

W takiej sytuacji najpewniej firmy pożyczkowe skierują sprawy do sądu albo sprzedadzą zadłużenie firmom windykacyjnym, które zrobią dokładnie to samo. Przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy w umowach pożyczek nie ma klauzul niedozwolonych. Czyli, czy faktycznie zadłużenie wynosi dokładnie tyle, czy tez jest np w 50% niższe.

Najlepiej podnosić takie argumenty w sądzie, czyli po wniesieniu pozwu przez firmę pożyczkową albo windykacyjną. Bardzo często udaje nam się wykazać, że kwoty wskazywane w pozwach są znacząco zawyżone względem dochodzonych. Zdarza się też, że sądy oddalają takie powództwa w całości. Część naszych sukcesów znajdzie Pan tutaj:  https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Jeśli którakolwiek ze spraw znajdzie się na drodze postępowania sądowego zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Dodatkowo wskazujemy ciekawy artykuł na temat pętli zadłużeń i wychodzenia z niej. Artykuł dostępny na naszym blogu tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/spirala-zadluzenia-i-petla-pozyczek-jak-sie-od-nich-uwolnic/

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...