Skocz do zawartości

Gwarant24 pozwał mnie do e-sądu


Gość Wiesława z Warszawy

Polecane posty

Gość Wiesława z Warszawy

Dzień dobry. Brałam kiedyś pożyczkę w Szybkiej Gotówce i dzisiaj dostałam pozew i nakaz zaplaty z e-sądu. Problem w tym, że pozew jest od spółki Gwarant24. Czy ja mogę liczyć na pomoc w odwołaniu do e-sądu? Ja z tą spółka nie zawieralam żadnych umów. Nie mam pojęcia skąd się wzięła. A do tego ta kwota ponad 5500 zł to chyba im z nieba spadła. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszego doświadczenia wynika, że spółka Gwarant24 refinansuje pożyczki zawierane przez pożyczkobiorców z Szybka Gotówka. Ten sam model działania co w przypadku Centrum Rozwiązań kredytowych (CRK). Temat poruszaliśmy już we wcześniejszym wątku na naszym forum w tym miejscu: 

Oczywiście możemy Pani pomóc w złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty do e-sądu. Nasi prawnicy od ponad 8 lat pomagają osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Tutaj znajdzie Pani część z naszych sukcesów w tych sprawach: https://www.eurolege.pl/wygrane-sprawy/

Z naszego doświadczenia wynika, że w umowach zawieranych z firmami pożyczkowymi znajduje się duża ilość klauzul niedozwolonych. Dzięki wieloletniej praktyce wiemy gdzie i w jaki sposób szukać błędów popełnianych przez chwilówki na etapie zawierania umów pożyczek. Współpracujący z nami prawnicy mierzyli się w sądach tysiące razy z pełnomocnikami banków, firm windykacyjnych oraz pożyczkowych, w tym z Gwarant24 i odnosili liczne sukcesy. Tutaj chociażby jeden z przykładów: https://www.eurolege.pl/wygralismy-z-centrum-rozwiazan-kredytowych-refinansowania-z-szybka-gotowka-byly-nieskuteczne/

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Maciek

Ja też miałem sprawę z Gwarantem24 i szybko dostałem pomoc od Eurolege. Sprawa jeszcze trwa, ale kontakt i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kiedy tylko chce mogę zadzwonić i porozmawiać z prawnikiem. Czekam tylko na wygraną i jadę do was z podziękowaniami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Maciek napisał:

Ja też miałem sprawę z Gwarantem24 i szybko dostałem pomoc od Eurolege. Sprawa jeszcze trwa, ale kontakt i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kiedy tylko chce mogę zadzwonić i porozmawiać z prawnikiem. Czekam tylko na wygraną i jadę do was z podziękowaniami ?

Poczekajmy na wynika, ale jak zawsze dołożymy starań, aby sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. I oczywiście zapraszamy do naszego biura. Każdy klient jest u nas mile widziany. Pozdrawiamy! ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...